Galassia, це компанія, яка як одна з небагатьох виготовляє якісні керамічні вироби. На міжнародному ринку компанія завоювала своє місце завдяки своїм якісним продуктом. У 2001 році компанія відкрила склад і представницький іспано-португальська офіс в Мадриді, а в 2008 році в англійському місті Лідс засновано представництво фабрики в Британії та Ірландії - Galassia UK LTD.

Компанії Galassia важливо екологічне становить при виробництві свого продукту і саме тому керівники вирішують питання про недопущення викиду різних заборонених речовин в атмосферу. Останньою розробкою компанії-ефектні кольорові покриття за допомогою старовинного методу деколірованія: на сиру кераміку наноситься кольоровий шар, а потім виріб обпалюється вдруге: така техніка дозволяє створити тактильно приємні текстури і нові сверхстойкие відтінки, що витримують температурні коливання і стійкі до механічних пошкоджень.

У декорі майстра Galassia застосовують ефектні покриття золотом, платиною і сріблом, ультраглянцевие надміцні лаки. Кришки для унітазів і біде можуть бути представлені в горісі, обробленому спеціальними речовинами, що запобігають розсихання і проникнення вологи.

Перед випуском з цеху кожна модель проходить лабораторні тести: якість зливу, навантаження - наприклад, підвісні біде і унітази повинні витримувати вагу не менше 400 кг. Крім того, фабрика Galassia запропонувала ринку душові піддони нестандартно великих розмірів.

Купити унітази і біде Galassia Ви можете в нашому магазині. Також не забудьте відвідати розділ " Раковини ", щоб підібрати відповідну сантехніку виробника Galassia.