Витоки назви компанії Gustavsberg лежать в середині 1600-их років ХХ століття, коли після смерті Gustavа Gabrielssonа Oxenstierna його дружина називає один з їх особняків Gustavsberg - "Гора Густава" в його честь. В середині 1800-х років, компанія Gustavsberg після закриття цегельного заводу з виробництва порцеляни, переходить до виробництва власних виробів в англійському стилі.

Протягом понад 100 років компанія Gustavsberg зосереджує свою увагу на виробництві побутових фарфорових виробів і декоративної кераміки. Під керівництвом підприємця Густава Одельберга закладається фундамент для створення великої компанії.

Наступні рішення складалися в розвитку виробництва в область санкерамкі, а саме виробництва змішувачів з 1920 року і виробництво сантехнічних виробів і ванн. У 1940-их року вироби фабрики Gustavsberg отримали світову популярність.
На сьогоднішній день в Україні працює офіційний дилер компанії, завдяки чому зростає популярність продукції Gustavsbergю. Вироби компанії відомі в Україні і зарекомендували себе як бренд з якісної, надійної сантехнічної продукції з інноваційні рішеннями.