Унітази, біде, пісуари Hatria

 

Пісуар, біде, унітаз Hatria - вироби, які можна по праву вважати візитними картками елітної італійської сантехніки. Високоякісне еко-сировину, новітні виробничі технології, функціональне обладнання, команда досвідчених дизайнерів - завдяки наявності даних факторів компанія виробляє сантехнічні вироби, які користуються популярністю не тільки в Європі та Азії, але і на інших континентах.

 

Унітази, пісуари, біде Hatria виготовляються у власних цехах організації. Тому кожен виріб піддається ретельному контролю на всіх виробничих етапах, починаючи відбором сировини і завершуючи упаковкою. Продукція бренду відповідає міжнародним нормам стандартизації ISO і супроводжується офіційними сертифікатами якості. На кожен виріб поширюється гарантія від виробника.

 

Пісуари, біде, унітази Hatria в Одесі: каталог СантехІмпорт

 

У нашому інтернет-магазині представлені вироби різних конфігурацій:

 

  • За категорією: унітази, пісуари, біде.
  • За типом монтажу: на підлогу, підвісні, що вбудовуються.
  • За типом сидіння: звичайні і тонкі, плавнопадающіе і багатофункціональні, з дюропластик, скла, дерева.
  • За кольором фурнітури: бронзові, золотисті, хромовані.
  • За кольором вироби: білі, чорні, кольорові.
  • З підведенням води: зверху, збоку, знизу, ззаду.
  • Зі зливом води: вертикальним, горизонтальним, кутовим (косим).
  • За призначенням: для дітей, дорослих, людей з обмеженими можливостями, для побутових і суспільних потреб.
  • Різної довжини, ширини і висоти.

 

На даній сторінці нашого сайту ви можете біде, унітази, пісуари Hatria купити за доступною ціною, а також замовити комплектуючі та фурнітуру до них: кришки, сидіння, механізми подачі і зливу води, корпусу для сантехніки, підвісні каркаси.

Ми завозимо продукцію безпосередньо зі складів виробника в Італії. Тому можемо гарантувати їх справжнє якість. Вироби поставляємо в фірмовій упаковці і з повним комплектом технічної документації.

 

Унітази, пісуари, біде Hatria: купити в СантехІмпорт

 

Щоб замовити комплект виробів для свого санвузла будинку або оснащення комерційного, офісного об'єкту, вибирайте відповідні товари в даному розділі нашого онлайн-каталогу. Вашій увазі представлено понад 25 колекцій. Задавати розміри, конфігурацію, комплектацію сантехніки ви можете у відповідних полях правого сайт-бару.

 

А якщо вам складно визначитися з тим, який пісуар, біде, унітаз Hatria купити, зателефонуйте нам по одному з вказаних телефонів. Менеджер СантехІмпорт вислухає ваші побажання і допоможе прийняти вірне рішення!