Унітази, біде, пісуари IMEX

Компанія Imex, заснована в 1994 році є групою предспріятій під керуванням однієї компанії. Сотостоіт з торгового представництва і двох заводів, що виробляють кераміку.
Спеціалізація компанії - це реалізація санітарно-технічних виробів і керамічної плитки. Компанія Imex - світовий лідер з виробництва сантехнічного обладнання середнього і високого класів, Протягом 17 років встигла охопити 132 країни, надаючи свою продукцію у багатьох регіонах світу. Продукція заводів Imex пройшла атестацію управління якістю та отримала кілька міжнародних сертифікатів.
Стабільна якість продукції та високий рівень обслуговування клієнтів дозволили компанії Imex завоювати титул "Топ-100 китайської кухні і керамічної промисловості". В основі ринкових відносин компанії - сумлінне ставлення до своїх клієнтів, комфортне партнерство і концептуальний дизайнерський підхід до виготовлення продукції.
Купити санітарно-технічні вироби компанії Imex можна в нашому інтеренет-магазині "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.