Завод Olympia Ceramica був заснований в 1979 році в місті Чивита Кастеллана неподалік від Риму. Спочатку фабрика спеціалізувалася на виготовленні широкого асортименту керамічних виробів для ванної кімнати: раковин, біде, унітазів.
Весь персонал фабрики вискокваліфіцірован, а матеріал, з якого виготовляються вироби, найвищої якості. Процес виробництва сертіфіцірвоан за стандартом ISO 9001: 2008. Як матеріали використовується склоподібний фарфор Vitreous China і шамотна глина Fine Fire Clay (шамотна глина - високоміцний вогнетривкий екологічно чистий матеріал, що дозволяє виробляти ультратонкі вироби).
Компанія Olympia завжди знаходиться на вістрі прогресу. У 2010 році на завод було придбано пересувні печі, що дозволяють швидко змінювати технологічний процес випуску продукції. Все це вкупі з багаторічним досвідом дозволяє компанії Olympia виробляти вироби, що відповідають найсучаснішим вимогам.
Крім того, компанія Olympia піклується про те, щоб продукція виглядала стильно і ефектно. Особливе місце в асортименті Olympia займає колекція "Texture", яка об'єднує в собі яскраві і незвичайні рішення з великим вибором кольорів і декоративних композицій.
Olympia Ceramica пропонує широкий вибір підлогових і підвісних унітазів, компактів, біде. Завдяки використанню склоподібного фарфору Vitreous China з низьким рівнем водопоглинання (0,5%) унітази і біде Olympia мають тривалий термін служби продукції. У комплекті з виробами йдуть кріплення, а до бачків йдуть зливні механізми.