Унітази, біде, пісуари Quarter Bath

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Унітаз Quarter Bath

 

Quarter Bath – турецький бренд, побудований на основі 25-річного досвіду виробництва, досліджень потреб клієнтів та співпраці з відомими дизайнерами. Він пропонує Вам сучасну сантехніку з високоякісної кераміки для функціональних та стильних ванних кімнат. Унітази Q Rimless без обідка працюють тихіше і споживають менше води. Q Rimless легко чистити, ніж унітази, які зазвичай миються, і забезпечують повну функціональність при меншому споживанні води. З системою Q Rimless легко очищається вся внутрішня поверхня вашого унітазу, оскільки функція миття виконується без повітроводів. Завдяки спеціально розробленій конструкції без повітроводів він забезпечує ідеальну гігієну, так як можна дістатися до всіх внутрішніх поверхонь, що миються. Більше того, завдяки своїй повнофункціональній технології об'ємом 4,5 літри він заощаджує від 6 до 9 літрів води в порівнянні з класичними унітазами.

 

Підвісний унітаз Quarter Bath

 

Quarter Bath - це виробництво з річною виробничою потужністю 1200000 штук, на виробничих площах площею понад 50 000 м2 працює близько 500 співробітників. Quarter Bath є брендом Bartin Seramik. Bartin Seramik є турецьким виробником санітарної кераміки, включаючи унітази, раковини, біде та інші сантехнічні вироби. Компанія відома своєю якістю і різноманітністю продукції. Унітази Bartin Seramik пропонуються в різних стилях, розмірах і конфігураціях, щоб задовольнити потреби різних клієнтів. Вони виготовляються з високоякісних матеріалів і пропонуються з різними функціями, такими як двохрежимний злив або системи економії води.

 

Унітаз-компакт Quarter Bath

 

Quarter Bath швидко розвивається, щоб стати брендом, відданим перевагу споживачам, його продукти розробляються з урахуванням задоволеності та потреб клієнтів, не ставлячи під загрозу розуміння якості. Продукція Quarter Bath розроблена та вироблена як екологічно чиста продукція, що дозволяє максимально заощаджувати воду. Продукти з технологією Q-Green є ідеальним рішенням, оскільки вони споживають менше води, ніж звичайні унітази. Продукція Quarter Bath розроблена та вироблена як екологічно чиста продукція, що дозволяє максимально заощаджувати воду. Продукти з технологією Q Green забезпечують ідеальне рішення, споживаючи менше води ніж унітази, які зазвичай миються. Унітази з технологією Q Green заощаджують близько 7200 літрів води на рік, повністю функціонуючи при 4,5 літрах у порівнянні зі звичайними унітазами, що працюють від 6 до 9 літрів. (Це розраховано шляхом порівняння середніх значень річного споживання сім'ї 7200 літрів із 4 осіб). Завдяки цій функції він захищає як ваш бюджет, так і природу.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Тип монтажу

Підлоговий
Підвісний
Підлоговий (для прихованого бачка)

Злив води (для чаші унітазу)

Горизонтальний
Вертикальний
Під кутом (косою)
Універсальний

Підведення води (для бачка)

Нижній
Бічний
Позаду

Підведення води (для пісуара)

Верхній
Задній

Комплектація

Чаша унітазу
Бачок
Сидіння з кришкою
Зливна система
Біде
Пісуар
Чаша генуя (підлоговий врізний унітаз)
Інсталяція
Кріплення до підлоги/стіни
Перегородка (для пісуарів)
Кришка для біде
Додаткові опції
Кришка для пісуару
Труба для підвісного бачка

Колір вироби

Білий
Кольоровий

Тип сидіння

Плавнопадаюче (Soft-close, мікроліфт)
Дюропластове
Пластикове
Дерев'яне
Скляне
Багатофункціональне (кришка-біде)
Тонка (slim)

Колір фурнітури

Хром
Золото
Бронза

Особливість вироби

Безободковий
Кутовий
Дитячий
Для громадських місць
Для підвісного бачка
З бідеткою
Електронний
Пристінний (для підлогових унітазів)
Кубістичний
Ретро
Для людей з обмеженими можливостями
Для тварин

Враховувати заказний товар