Біде, пісуари, унітази Toto

 

Пісуар, унітаз, біде Toto - вироби, які можна сміливо назвати візитними картками японської сантехніки. Країна висхідного сонця відома всьому світу своїми автомобілями і електронікою. А ось на сантехнічному терені вона явно поступається в популярності іменитим європейським брендам. Однак, незважаючи на меншу популярність, якість і функціональність її продукції цілком зразкові, що цілком відповідає більш ніж 100-річному досвіду компанії!

 

Унітази, біде, пісуари Toto виготовляються у власних цехах компанії. При їх виробництві використовуються запатентовані технології. Зокрема, мова йде про CeFiONtech. Дана технологія передбачає нанесення спеціального розчину на кераміку до її випалу. В результаті, поверхня виробів стає більш гладкою, що підвищує її стійкість до накопичення бруду і мікробів.

 

Унітази, біде, пісуари Toto в Києві: асортимент СантехІмпорт

 

В даному розділі нашого онлайн-каталогу ви знайдете біде, унітази, пісуари:

 

  • Підвісні, підлогові, вбудовані.
  • Білі, сірі, кольорові.
  • З подачею води зверху, знизу, збоку, ззаду.
  • З вертикальним, горизонтальним, кутовим (косим) зливом.
  • З звичайним і тонким, багатофункціональним і плавнопадающім сидінням із пластику, дюропластик, скла, деревини.
  • У різних варіантах довжини, ширини, висоти.
  • Для квартири, будинки, офісних будівель, публічних закладів.
  • Для дітей і дорослих, а також людей з обмеженими можливостями.
  • З фурнітурою золотистого, хромованого, бронзового відтінків.
  • У різних варіантах комплектації.

 

Пісуари, біде, унітази Toto купити ви можете прямо зараз в кілька кліків. Для цього вкажіть параметри бажаних виробів в сайт-барі праворуч і виберіть конкретну модель. В окремій категорії ви знайдете комплектуючі до сантехніки: підвісні каркаси, кріпильні елементи, водоподаючого і зливні системи.

 

Унітази, пісуари, біде Toto в Одесі - купуйте в СантехІмпорт!

 

Місія нашого інтернет-магазину - забезпечити всіх українців дійсно якісною сантехнікою від всесвітньо відомих виробників. Тому ми співпрацюємо з десятками виробників і завозимо їх продукцію в Україні безпосередньо, без посередників. Завдяки цьому ручаємося за оригінальну якість виробів.

 

Вирішивши біде, унітази, пісуари Toto купити у нас, ви отримуєте надійну, довговічну, функціональну і красиву сантехніку без переплат, яка супроводжується офіційною гарантією від виробників. Вибирайте відповідні вироби на даній сторінці і прямо зараз оформляйте онлайн-замовлення в СантехІмпорт з доставкою в будь-яке місто України!