Компанія Villeroy & Boch (Виллерой & Бох) - це світовий лідер у виробництві високоякісних товарів для будинку: меблів для ванних, санфаяна, кераміки. Ця компанія виробляє керамічні вироби з 1748 року. Продукція марки Villeroy & Boch відповідає самим строгим світовим стандартам і відрізняється високою якістю.

Незважаючи на те, що компанія існує дуже давно, санітарна кераміка Villeroy & Boch задовольняє найсучаснішим вимогам і по праву вважається продукцією еліт класу. Накопичуючи багаторічний досвід, Villeroy & Boch постійно вдосконалює технології виробництва.


Приділяючи максимум уваги комфорту своїх клієнтів, Villeroy & Boch постійно розробляє нові технології, в тому числі для меблів і сантехніки, все більшою мірою удосконалюючи свою продукцію. Однією з інновацій є технологія Activecare, яка присутня в багатьох моделях ванн і санфаянса. Activecare - це спеціальна керамічна емаль з антибактеріальної поверхнею, яка містить іони срібла. Вона запобігає розмноженню бактерій, не вимагаючи будь-яких спеціальних засобів для чищення.

Ще одна унікальна технологія від Villeroy & Boch, широко використовувана в створенні ванн санфаянса, це Ceramic Plus - особливо гладка поверхня, на якій не залишаються пил і забруднення. Мікроскопічні пори, які неминуче присутні в традиційній сантехніці, максимально згладжені, отже, будь-яким стороннім частинкам вкрай складно зачепитися на поверхні. Таким чином, складна прибирання ванної кімнати за допомогою Villeroy залишається в минулому і звільняє Вам час для більш приємних занять.