Brabantia була заснована в 1919 році командою однодумців з 15 человекв місті Аалст, Нідерланди. Сьогодні Brabantia - всесвітньо відома марка, яка має власні виробничі потужності іпредставлена по всьому світу (більше ніж в 90 країнах). На рахунку компанії унікальні розроблені технології, ноу-хау, а також сертифікована система контролю якості (ISO 9001).

Brabantia заслужила довіру покупців завдяки гарним і практичним рішенням для будинку - від збору сміття та прання білизни до приладдя для кухні та ванної кімнати. І сьогодні по праву є провідним європейським виробником товарів для дому. Пройшовши яскравий шлях майже в 95 років постійного вдосконалення компанія вступила в нову еру - «Designed for living», і своїм головним завданням сьогодні Brabantia бачить підвищення якості життя своїх споживачів за допомогою красивих і функціональних рішень, що перетворюють повсякденні домашні справи в задоволення.

Brabantia також привнесла новий акцент в область інтер'єрного дизайну і пропонує стильні інтер'єрні рішення з використанням останніх технологій і модних тенденцій, які будуть радувати Вас день у день, роблячи кожен день яскравим і особливим. Дотримуючись дорогою інновацій і розвиваючись, Brabantia як і раніше залишається сімейною компанією і вважає своїх покупців членами цієї великої родини. Адже саме покупці надихають Brabantia на створення стильних виробів, здатних приносити радість в кожен будинок, виробів, якими можна пишатися! Brabantia впевнена у винятковій якості і надійності своїх товарів. Тому на кожен виріб Brabantia надає 5 або 10 років гарантії і пропонує високоякісне сервісне обслуговування. Brabantia піклується про Ваш будинок і планеті. Добрі справи сьогодні - запорука щасливого завтра.