Урни, сортери для сміття Franke

Сортери для сміття Франке - запорука чистоти і порядку на вашій кухні. Такі пристосування дозволяють не тільки утилізувати побутові відходи, а й ефективно їх сортувати. Продукція торгової марки користується великою популярністю у всьому світі. Компанія зареєстрована в Швейцарії, де розташований її головою офіс, лабораторії і основне виробниче підрозділ. Представництва концерну працюють в десятках країн Європи, Азії, Північної та Латинської Америки, Австралії та Океанії.

Вироби бренду виготовляються з високоякісної сировини. Вони відповідають нормам міжнародної стандартизації ISO і супроводжуються сертифікатами еко-безпеки ЄС. Виробник приділяє велику увагу функціональності, надійності і довговічності своєї техніки. Кожна урна Franke супроводжується багаторічної офіційною гарантією. Виробник дбає не тільки про практичне, але і про естетичний аспект. Тому лінійка товарів включає в себе як найпростіші сміттєві відра, так і красиві сортери, які стануть родзинкою на вашій кухні.

Урни Franke в Одесі

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені кухонні сортери:

  • Отдельностоящие і вбудовані.
  • Пристінні і кутові.
  • Сталеві (нержавіючі), алюмінієві і пластикові.
  • Об'ємом від 1 до 60 літрів.
  • З кількістю ємностей від 1 до 5.
  • З шафою (для вбудованих моделей) шириною від 40 до 90 см.
  • Чорні, сірі, білі, нержавіючі, хромовані, сатинові, золотисті, кольорові.

Якщо вам до душі традиційні варіанти кухонної техніки, то першим ділом розглядайте окремостоячі сортери, представлені в форматі сміттєвих відер з відкидними кришками. Альтернативою їм виступають вбудовуються урни, які кріпляться до внутрішній стороні дверцят шафи під раковиною. А якщо виховуєте в собі цивілізовану лічнос

ть і хочете розподіляти відходи, то оптимальним вибором буде многоконтейнерний висувною сортер для сміття Franke.

Урни Franke в Києві - СантехІмпорт

Наш інтернет-магазин - авторизована точка продажу продукції швейцарського бренду в Україні. Ми завозимо вироби безпосередньо зі складів виробника. В даному розділі онлайн-каталогу ви знайдете сортери різної довжини, ширини і висоти. Щоб купити урна в кухню Franke, вибирайте підходящу модель на сайті, використовуючи представлені фільтри. Якщо потрібна допомога фахівця, без зволікань телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів. Замовляйте сортер європейської якості в СантехІмпорт - і ми відправимо його до вас в будь-який регіон країни!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Тип урни, сортера

Окремо стоїть
Вбудований

Об `єм

1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-60
61-100

Матеріал

Пластик
Нержавіюча сталь
Алюміній
Метал

Колір

Чорний
Сірий
Білий
Хром
Сатин
Кольоровий
Нержавіюча сталь (металік)
Золото

Кількість ємностей

1
2
3
4
5

Ширина шафи для вбудованих моделей (см)

40
45
50
60
90 (кутовий)

Враховувати заказний товар