Урни та сортери Hailo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

  Сортери для сміття, урни Hailo

Сортери для сміття Хайло - побутова техніка, яка завоювала довіру і визнання мільйонів сімей по всьому світу. Торгова марка зареєстрована однойменної німецькою компанією ще в 1947-му році. На сьогоднішній день вона займає почесне місце в групі лідерів по виробництву обладнання і конструкцій для утилізації промислових і побутових відходів. Її продукція експортується в десятки країн на 5 континентів. Незважаючи на те, що вироби виготовляються в Німеччині, вони доступні за демократичними цінами.

Організація має власний відділом розробок, дизайнерським підрозділом і високотехнологічним виробництвом. Сортери для сміття Hailo виготовляються в Європі. Тому вони відповідають вимогам еко-безпеки ЄС і відповідають нормам міжнародної стандартизації ISO. Виробник впевнений у високій якості своєї продукції і супроводжує її багаторічною гарантією. Також він приділяє увагу дизайну виробів. Завдяки цьому в асортименті бренду представлені моделі для кухонь, оформлених в різних стилях.

Урни Hailo в Одесі

На даній сторінці нашого онлайн-каталогу ви можете вибрати сортери різних конфігурацій:

  • За типом установки / монтажу: вбудовані і окремо стоячі.
  • За місцем розташування: кутові і пристінні.
  • За матеріалом виготовлення: пластикові, алюмінієві, з нержавіючої сталі.
  • По ширині шафи (для вбудованих моделей): 40-90 см.
  • За кількістю контейнерів: 1-5.
  • За обсягом: 1-60 літрів.
  • За кольором фасаду: золотисті, хромовані, сатинові, нержавіючі, чорні, білі, сірі та ін.

Вибір відповідного сміттєвого боксу слід здійснювати, виходячи з ваших потреб і наявності вільного місця на кухні. Якщо ви хочете заощадити простір, зверніть увагу на висувній сортер для сміття Hailo. Віддаєте перевагу традиційним варіантам? Тоді контейнер, який кріпиться до внутрішній стороні дверцят шафи під раковиною, або звичайне відро для сміття з відкидною кришкою - вдале рішення. Ну а щодо кольору фасаду і стилю оформлення в цілому орієнтуйтеся на особливості дизайну кухні.

Урни Hailo в Києві - СантехІмпорт

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені сміттєві бокси найбільш популярних конфігурацій. Всі вироби завезені безпосередньо з Німеччини. Щоб купити урну в кухню Hailo, вам необхідно вибрати відповідну модель на даній сторінці онлайн-каталогу та оформити замовлення в СантехІмпорт з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Львів, Вінницю та інші міста України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Тип урни, сортера

Окремо стоїть
Вбудований

Об `єм

1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-60
61-100

Матеріал

Пластик
Нержавіюча сталь
Алюміній
Метал

Колір

Чорний
Сірий
Білий
Хром
Сатин
Кольоровий
Нержавіюча сталь (металік)
Золото

Кількість ємностей

1
2
3
4
5

Ширина шафи для вбудованих моделей (см)

40
45
50
60
90 (кутовий)

Враховувати заказний товар