Урни та сортери Simplehuman

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

  Урни, сортери для сміття Simplehuman

 

Купити урну в кухню Simplehuman - значить, придбати стильне, функціональне і довговічне відро для сміття. Компанія була заснована в США в 2000-му році. Основним девізом її діяльності стало виробництво «інструментів для ефективної життя». Керівництво вивчило досвід своїх іменитих конкурентів, отримало доступ до новітніх технічних розробок і дало поштовх новому тренду в індустрії виготовлення обладнання і конструкцій для утилізації відходів.

 

Вироби торгової марки швидко стали популярними. І попит на них стрімко зростає. Уже в 2003-му, через всього 3 роки з моменту заснування, організація відкриває філію в Великобританії і робить перший крок до завоювання європейського ринку. А сьогодні продукція бренду експортується в десятки країн на 5 континентів. Більшість моделей урн Simplehuman оформлені в ультрасучасному стилі. Тому вони відмінно вписуються в модерн, лофт, хай-тек інтер'єри. Але і в класичних кухнях вони теж прекрасно виглядають.

 

Урни Simplehuman в Києві

 

У нашому інтернет-магазині до вашої уваги представлені сміттєві відра:

 

  • Вбудовувані, підвісні, окремо стоячі.
  • Пристінні і кутові.
  • Об'ємом від 1 до 60 літрів.
  • 1-5-контейнерні.
  • З шириною шафи (для вбудованих моделей) 40-90 см.
  • З нержавіючої сталі, алюмінію, пластику.
  • У сатиновій, хромованому, нержавіючому, золотистому, сірому, білому, чорному і інших кольорах.

 

Оскільки виробник випускає на ринок «інструменти для ефективної життя», його продукція характеризується високим рівнем технологічності. На днищах сміттєвих відер є гумові прокладки, які запобігають їх ковзання по кахлю, паркету, лінолеуму. Кришки й клапани встановлюються не тільки відкидні, але також з електронним (сенсорним) управлінням. Інноваційність - один з головних чинників успіху виробів для утилізації побутових відходів американського бренду.

 

Урни Simplehuman в Одесі - СантехІмпорт

 

Вся продукція торгової марки підлягає обов'язковій сертифікації і відповідає міжнародним стандартам ISO. При її виробництві виробник використовує тільки високоякісну сировину. Будучи впевненим в надійності і функціональності своїх виробів, він поширює на них офіційну гарантію терміном до 10 років!

 

Ми імпортуємо обладнання та техніку Сімплхьюман безпосередньо з США, Великобританії або через офіційних дилерів компанії в Україні. Тому ви можете бути на 100% впевненими в оригінальності кожного товару, представленого в онлайн-каталозі. Замовляйте стаціонарні або висувні сортери для сміття Simplehuman в СантехІмпорт вже сьогодні!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Тип урни, сортера

Окремо стоїть
Вбудований

Об `єм

1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-60
61-100

Матеріал

Пластик
Нержавіюча сталь
Алюміній
Метал

Колір

Чорний
Сірий
Білий
Хром
Сатин
Кольоровий
Нержавіюча сталь (металік)
Золото

Кількість ємностей

1
2
3
4
5

Ширина шафи для вбудованих моделей (см)

40
45
50
60
90 (кутовий)

Враховувати заказний товар