Artemis - провідний європейський виробник акрилових ванн.

Кілька разів в житті людина оновлює сантехніку. Вибір ванни залежить від ряду факторів - розміри санвузла, сумісність з комунікаціями, відповідність дизайну. Завжди є бажання купити річ недорого, але з великим переліком функціональних можливостей.

Ванни Artemis - бездоганний шик

Для виробництва даного товару використовується акрил. Матеріал підвищує комфорт, сприяє прояву кращих якостей. Речовина забезпечить тривале збереження тепла, міцність. Таке покриття не боїться хімічних реагентів, протистоїть світу. На поверхні не заводяться бактерії і мікроби. А користувач отримує справжню насолоду від дотику з акрилом. Проводити лазневі процедури захочеться нескінченно довго.

Виробник використовує матеріали англійської та голландського походження. Товщина полімеру досягає шести міліметрів. Армований шар надає виробу підвищену міцність, наявність сколів - рідкість! При аварії будь-яке пошкодження легко усунути. Керівництво і команда інженерів постійно вдосконалює свій продукт. Оновлюються не тільки моделі, а й технології виробництва.

Ванна Artemis - це прийнятне поєднання властивостей і вартості. Кімната наповниться позитивом і чистою енергетикою. Це важливий фактор для санвузла, який рідко має вікна. Виробник пропонує величезну лінійку товару, споживач може вибрати круглу, овальну, кутову, квадратну форму. Ви зможете купити класичний варіант, оснащений ручками і підголовником з поліуретану.

Маленький вага і конструктивні характеристики не викличуть проблем при монтажі і транспортуванні. Спеціальні каркаси полегшують установку. Вони йдуть в комплекті, без них встановлювати виріб заборонено! Ванни Artemis не вимагають особливого догляду і витрат на придбання миючих порошків.

Ванни Artemis - це перелік незаперечних переваг:

  • Збереження первозданного кольору.
  • Екологічність.
  • Довгий термін служби.
  • Стійкість до ударів.
  • Простота догляду.