Ванни марки Cersanit

 

Cersanit популярний в Європі польський бренд по виробництву керамічних виробів і сантехніки. Таке незвичайне назва фірма отримала за допомогою злиття двох польських слів «ceramika» і «sanitarna», що в перекладі означає «санітарная кераміка». Експорт виробів цієї фірми проводиться в багато країн Євросоюзу, а також в країни СНД, в тому числі і в Україні. Крім ванн, Сersanit виробляє унітази , плитку для ванної , душові кабінки , меблі для ванної та багато іншого. З моменту заснування в 1998 році компанія продовжує розвиватися, пропонуючи своїм клієнтам вигідні і стильні рішення для ванних кімнат і туалетів.

 

Чому варто купити ванну cersanit?

 

Сьогодні різноманітність сантехнічних виробів вражає уяву, і вкрай важко зробити вибір на користь того чи іншого бренду. І виникає цілком резонне питання: які переваги ванн фірми Cersanitпо порівнянні з іншими брендами?

 

  1. Ванна Сersanit виконана з надміцного і якісного акрилового листа, який стійкий до механічних пошкоджень. Вироби повністю відповідають світовим стандартам якості, що підтверджують численні сертифікати та нагороди.
  2. Акрилова ванна від Сersanit довше утримує необхідну температуру води за рахунок особливостей матеріалу, тому насолоджуватися гарячою ванною тепер можна в рази довше.
  3. Ванни Церсаніт відрізняються гладкою поверхнею. Це дозволяє без проблем позбутися від забруднень, а самі вироби не псуються під впливом засобів для чищення.
  4. Ванна cersanit приємна на дотик, що сприяє ще більш глибокому розслабленню під час проведення водних процедур.
  5. Ванни бувають різноманітних форм: кутові, прямокутні, асиметричні, овальні. Широкий вибір дозволить підібрати модель, найбільш підходящу під конкретну ванну кімнату.
  6. Сучасні моделі сантехнічних виробів укомплектовані різними доповненнями, такими як полички, декоративна модель, підголівник, поручні. Це робить акрилову ванну ще більш практичною і багатофункціональною.
  7. Не останню роль відіграє модний і витончений дизайн ванн cersanit, який чудово доповнить стильний інтер'єр.

 

Каталог нашого сайту надає всі можливі різновиди ванн польської компанії. Численні відгуки наших клієнтів лише підтверджують комфорт і довговічність, які нерозривно пов'язані з назвою Cersanit. Ознайомившись з нюансами експлуатації, параметрами і різновидами, наш клієнт може скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, що б правильно підібрати і недорого купити ванну Cersanit. А швидка доставка не змусить відкладати ремонт або перестановку в довгий ящик.