Ванни Disegno Ceramica

Італійська компанія Disegno Ceramica існує з 1993 року, встигнувши завоювати довіру великої кількості європейських покупців. Попит на продукцію фабрики викликаний її високою якістю, функціональністю, ефектним і стильним дизайном.
Основним напрямком фабрики Disegno Ceramica є виробництво раковин, ванн, унітазів та інших виробів для ванних кімнат і кухонь.
Виробничий процес на фабриці строго контролюється високотехнологічними системами управління, що в сукупності з сучасними технологіями і ретельно підібраними матеріалами дозволяє добитися високої якості продукції.


При виробництві керамічних ванн Disegno ceramica використовуються найсучасніші технології, завдяки чому покупець може розраховувати на довговічність і надійність обраного вироби.
При цьому ванни Disegno ceramica мають прекрасний зовнішній вигляд, ідеально рівну і гладку поверхню, володіючи при цьому антибактеріальними властивостями. Також керамічні ванни не тьмяніють і не втрачають з роками свій колір.
Найвимогливіший клієнт зможе вибрати підходящий варіант з широкого модельного ряду сантехніки Disegno Ceramica. Ознайомитися з найновішими каталогами фабрики Disegno Ceramica можна в компанії СантехІмпорт.