Ванни Herbeau

Історія команії Herbeau починає свій відлік в 1857 році. Почавши з виробництва нічних ваз, Луї Ербо вкоре одним з перших у Франції відкрив магазин, повністю присвячений санітарним виробам. Продолженнное його сином справа не переставало розростатися. Йдучи в ногу з часом, компанія Herbeau почала створювати сантехніку в стилі модного в той час напрямки арт-деко. З 1950х років почалося виготовлення продукції для кухні. А з 2004 року завод переїхав до нового приміщення з найсучаснішим обладнанням.

На сьогоднішній день модельний ряд Herbeau включає в себе ванни, раковини, біде, унітази, умивальники, змішувачі, аксесуари для ванної кімнати і меблі. Елегантний декор і вишукані форми відсилають нас до естетики минулого, відбиваючи те краще, що було в виробах кінця XIX - початку XX століть. Ванни Herbeau - відмінне поєднання сучасних матеріалів і класичного дизайну. Всі достоїнства історичного стилю і сучасний комфорт з'єднані в продукції Herbeau. Ванни Herbeau представлені в широкому асортименті: чавунні ванни, ванни з поліефіру, мідні ванни. Багатство декору не залишить вас байдужим. У деяких моделях можливий монтаж гідромасажу.

Ванни Herbeau рекомендується чистити ванну після кожного використання, не допускати висихання використаної води у ванні, обполіскувати для запобігання накипу. Чи не використовувати сильні хімічні речовини (засоби для видалення нальоту для унітазів, абразивів, грубих мочалок і щіток). Для ванн з поліефіру використовувати засіб для полірування 2-3 рази на рік, для підтримки яскравості білого кольору і блиску gel-coat.