Ванни Imprese

 

Компанія Imprese працює в Чехії та спеціалізується на виробництві широкого асортименту сантехнічних виробів. І хоча вона на порядок молодша від іменитих італійських та німецьких конкурентів, її продукція стрімко набирає популярності в країнах ЄС та за її межами. Це пов'язано з тим, що гідне якість сантехніки не обтяжується підвищеною вартістю як у найбільш розкручених брендів.

 

Ванни Imprese в Одесі: асортимент СантехІмпорт

 

Акрилові ванни Imprese, представлені в нашому інтернет-магазині, відповідають міжнародним нормам стандартизації ISO, адже виробляються в Європейському союзі. Кожен виріб супроводжується сертифікатом якості та офіційною гарантією від виробника терміном до 5 років.

 

Акрилові ванни Imprese: купити в Україні в СантехІмпорт

 

Ми реалізуємо сантехнічну продукцію побутового та громадського призначення оптом та в роздріб. Всі вироби цього бренду завезені безпосередньо зі складів виробника в Чехії, що забезпечує доступні ціни на ванни в нашому інтернет-магазині. Обирайте відповідні товари на сайті та оформлюйте онлайн-замовлення до СантехІмпорту з доставкою до Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпро, Вінниці та інших міст України!