Ванни Jacob Delafon: 125 років історії французького бренду

Компанія «Jacob Delafon» - це, перш за все, сімейний бізнес, який увійшов у світову історію промисловості з виробництва санітарно-гігієнічного устаткування для ванних кімнат. У 1889 році Еміль Джейкоб приєднався до Морісу Делафон, щоб створити спільну компанію «Jacob Delafon». У 1900 році на 5-й Всесвітній виставці в Парижі компанія отримує Гран-прі: 3 золоті медалі та 7 срібних і бронзових медалей за досягнення в індустрії охорони здоров'я у Франції. У 1929 році «Jacob Delafon» приєднується до «Société GénéraldeFonderie», що спеціалізується на ваннах з чавуну. У другій половині XX століття компанія виходить на світовий ринок: 1971 рік - Іспанія, 1976 рік - Марокко, 1980 рік - Танжер. У 1986 році «Jacob Delafon» приєднується до групи американських компаній «Kohler» .. Девіз компанії: «Інноваційні рішення за доступною ціною». Ванна Jacob Delafon- це можливість придбати обладнання з бездоганним французьким дизайном і світовим якістю середньостатистичному споживачеві.

Ванни Jacob Delafon: ключові особливості та переваги

Більше 125 років досвіду і 100% оригінальний французький дизайн зробили Jacob Delafon ванни - стандартом якості в області виробництва санітарно-гігієнічного устаткування для ванних кімнат.

  • Завжди актуальні дизайнерські рішення і класичні колекції дозволять підібрати ванну для будь-якої стилістики інтер'єру ванної кімнати.
  • Широкі різноманітність матеріалів для виготовлення чаші: акрил, камінь, чавун і т.д. Купити ванни можна на будь-який смак.
  • Гарантія на продукцію компанії «Jacob Delafon»: від 2 до 25 років.
  • Наявність всіх необхідних стандартів якості та безпеки відповідно до вимог французької та міжнародної системи сертифікації.
  • Всі моделі відповідають вимогам ергономіки та раціоналізації, що робить Jacob Delafon ванни зручними у використанні. Але більш красномовно про це розкажуть відгуки щасливих володарів обладнання французького бренду.

Jacob Delafon ванни - комфорт і непорушність сімейних цінностей!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал ванни

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Чавун
Мідь
Дерево
Санфаянс/кераміка
Скло

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудована

Колір вироби

Білий
Чорний
Сірий
Зелений
Кольоровий

Місцезнаходження зливу

Злив у ногах
Слив посередині

Комплектація

Ванна
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Кріплення для панелі
Металевий каркас
Ніжки
Ручки
Рушникоутримувач
Сифон (злив і перелив)
Змішувач
Сидіння
Підсвічування
Інше

Товщина стали, мм

2,3
3,5

Особливості ванн

На декоративних ніжках
Ретро
Сидяча
Для двох
На п'єдесталі
Дизайнерські
Зі скляною вставкою

Враховувати заказний товар