Ванни марки Jacuzzi

Під відомим брендом виготовляється безліч різноманітної сантехніки: класичні і гідромасажні ванни, кабінки для душу, міні-басейни. Компанія Jacuzzi була створена більше сотні років тому братами Джакузі. В даний час вона є визнаним лідером у виготовленні гідромасажного обладнання.

Ванни jacuzzi відрізняються різноманітністю дизайнерських рішень, функціональністю і якісним виконанням кожної деталі. Виробами компанії користуються популярні готелями і Спа-центри всього світу. Кожна ванна jacuzzi забезпечується найсучаснішими технічними розробками. Для компанії займаються дослідженнями провідні світові наукові центри.

Особливості ванн бренду jacuzzi

Вироби випускаються самих різних розмірів і кольорів. Для виробництва застосовуються чавун, скло, дерево, кварил, акрил, сталь, камінь. Різні конфігурації виробів дозволяють використовувати їх як в просторих приміщеннях, так і в маленьких ванних кімнатах. Jacuzzi ванни виконуються в формі прямокутника, овалу, суміщені з душовою кабіною, зі скошеними краями. Наявність великої кількості функцій робить конструкції зручними та комфортними. Вони обладнуються гідромасажними пристроями, ручками, сходами, підлокітниками, підсвічуванням, пультами управління і т.д.

На даний момент на піку популярності гідромасажні конструкції з пневматичними або електронними пультами. Останній має різні режими, можливо до десяти. Основними технологіями, що використовуються виробником в серійному виготовленні виробів, є наступні:

  • система гідравліки, яка запобігає засмічення;
  • двигуни пристроїв для масажу, що володіють неперевершеною якістю;
  • управління ванній за допомогою системи Aquasystem.

Недорого купити ванну jacuzzi ви можете у нас в інтернет магазині "СантехІмпорт". Вибрати конструкцію можна будь-якої форми, кольору, розміру і ціни. За бажанням покупці мають можливість придбати сантехнічне обладнання з пристроями, що забезпечують додаткові функції.