Народження компанії Kaldewei (Німеччина) відбулося в 1918 році і пов'язане з ім'ям Франца Кальдевая, а в 1928 році в керівництво фірми увійшов син засновника - Генріх Кальдевай, форсував виробництво першої сталевої ванни Kaldewei, виготовлення якої почалося в 1934 році. Зробивши ставку на технічну досконалість, сучасні технології та інноваційний дизайн компанія з самого початку забезпечила собі лідерство на ринку, а з унікальним матеріалом сталь-емаллю товщиною 3,5 мм, фірма Kaldewei встановила новий стандарт якості і отримала найвищі обсяги виробництва.

Kaldewei - затишок і комфорт для Вашої ванної

Німецька компанія «Kaldewei» - лідер серед виробників ванн у всій Европе.На сьогоднішній деньKaldewei виготовляє великі обсяги продукції в усі країни світу. Команда професійних співробітників обеспечілаконкурентоспособность компанії і постійне зростання перспектив на найближчі десятки років.

Першим досягненням компанії стала нова технологія «безшовної» ванни, по якій виріб виготовляється з цілісного листа стали. За 100 років існування бренду фахівці компанії встигли розробити кілька власних верстатів та запатентувати десятки інноваційних технологій. Завдяки цьому компанія володіє одним ізсамих сучасних цехів в Європі. На сьогоднішній день в ассортіментепредставлено більше 200 моделейванн «Kaldewei» вищого качества.Современний дизайн і формуразрабативают найвідоміші бренди в цій сфері - студія дизайну «SottsassAssociati» і ательє «PhoenixDesign».

Стандарти якості та гарантії - головні переваги Kaldewei

Ванни фірми Kaldewei абсолютно екологічні, поетомуізготовлениісключітельно з природних матеріалів які підлягають повторному використанню. Емальована сталь товщиною в 3,5 мм з покриттям Perleffect забезпечить міцність і комфорт. Купуючи ванну kaldewei, Ви отримуєте:

  • європейська якість за недорогою ціною;
  • ультрамодний дизайн від провідних брендів;
  • зручну і легку конструкцію;
  • міцні і екологічні матеріали;
  • грязеотталкивающие покриття;

Також Ви зможете купити для себе ванну kaldewei будь-якого кольору і форми. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати унікальну модель, яка відмінно впишеться в інтерьерВашей ванної кімнати! Не пропустіть свій шанс кожен день насолоджуватися приємною і розслаблюючій ванні.