Ванни Knief

Німецький виробник сантехніки Knief - відомий у всьому світі імпортер високоякісного санфаянса, декоративного облицювання, технологічного акрилу, композитного каменю і багатьох інших необхідних товарів. Компанія була заснована в 1979 році і на сьогоднішній день займає лідируюче місце в сегменті сантехнічного обладнання.


Колекції ванн Knief великі, асортимент радує і дозволяє зробити правильний вибір на користь ергономічної сантехніки сучасності.

 

Ванни Knief захищені знаком якості EU "СЕ-Design".

 

Фабрика Knief славиться виробництвом керамічної, скляної прозорої і напівпрозорої плитки, дивовижною мозаїки і штучного каменю.

 

Завдяки наявності власного кар'єру по видобутку вапняку Юрського періоду, Knief контролює всі процеси виробництва, починаючи з видобутку сировини і закінчуючи передпродажною підготовкою сантехніки Knief.

 

Фабрика Knief стала цінним експертом в спеціалізованій будівельній галузі.


У відносинах окремо стоячих ванн компанія Knief & Co має більш ніж 20-річним досвідом у виробництві спеціального акрилу. Завдяки накопиченим можливостям ноу-хау і якості компанія Knief & Co визнана лідером на ринку акрилових окремо стоячих ванн, зроблених в Європі.

 

Вся продукція Knief відповідає європейським стандартам якості.