Koller Pool - це австрійський виробник сантехніки для ванних кімнат. Основні виробничі потужності Koller Pool базуються в європейських країнах, а при виготовленні продукції Koller Pool використовується саме якісну європейську сировину. Пріоритетним напрямком в політиці компанії є виготовлення недорогий якісної сантехніки для широкого класу споживачів. Дизайн Koller Pool поєднує в собі класичні форми з високою функціональністю.
 
Будучи молодим виробником, Koller Pool не може претендувати на звання першопрохідця в області виробництва акрилових ванн і керамічної сантехніки, проте завдяки саме цьому компанія змогла забезпечити свої заводи найпередовішими технологіями, що дозволяють випускати акрилові ванни, унітази, біде, раковини, душові кабіни та піддони по найсучаснішим стандартам. Вироби Koller Pool ні в чому не поступаються виробам конкурентів, однак доступна ціна в поєднанні з широким модельним рядом дозволяють продукції Koller Pool завойовувати все більшу популярність серед європейців.
 

 

Акрилові ванни KollerPool виготовлені з 100% англійського акрилу LUCITE, для формування ванн используеться обладнання з кількох кількістю пунктирних сопел.


Переваги продукції:

  • висока якість підтверджено сертифікатом ISO 9001
  • різноманітне і постійно збільшуються пропозиція
  • сніжно-білий колір, не вицвітає з часом
  • сучасний дизайн
  • антибактеріальні властивості акрилу
  • легкий монтаж
  • гарантійний термін на ванни: 10 років на акрил і 2 роки на металеві елементи
 
 
Щоб ознайомиться детальніше з усіма перевагами ванн Koller Pool, скачайте, будь ласка, ці файли:

 

Купити або замовити ванни Koller Pool Ви зможете в нашому магазині. В акрилові ванни може бути встановлена фірмова гідромасажна система Koller Pool. Щоб уточнити інформацію про різновиди, вартість та строк поставки гідромасажних ванн Koller Pool, відправте, будь ласка, запит нашим менеджерам в будь-якій зручній для Вас формі.

Презентація гідромасажних систем Koller Pool

 

Компанія СантехІмпорт є авторизованої точкою продажу продукції Koller Pool на території України. Це говорить про те, що вся продукція, яка реалізується під торговою маркою KollerPool є оригінальною і підлягає гарантійному обслуговуванню.