Ванни Kolo: висока якість з 1962 року

 

Бренд KOLO існує вже більше 50 років. Назва компанія отримала за однойменним польського міста, в якому знаходиться головний офіс компанії і основні потужності. 1962 рік ознаменувався створенням компанії і випуском першої масової партії санітарного керамічного обладнання для ванних кімнат. У 1993 році KOŁO приєднався до міжнародної групи Sanitec, тим самим розширюючи свої власні можливості і стаючи впізнаваним брендом в світі. У 2015 році відбулася ще одна важлива зміна для Kolo: група Sanitec і все її бренди стали частиною групи Geberit. Сьогодні місто Коло став столицею керамічної промисловості, про яку говорить вся країна. Девіз компанії: «Майбутнє завжди є нашою метою, і хоча ми прагнемо обігнати час, ми пишаємося нашою історією і престижем, який ми створили. Колесо буде продовжувати котитися! » Ванни kolo - поєднання сучасних функціональних рішень з вишуканістю дизайну!

 

Ванни Kolo: ключові особливості та переваги

 

Велику увагу компанія приділяє дизайну. Kolo ванна оптимально підійде тому, хто тонко вловлює стиль в кожній деталі, і прагне оточити себе справжніми витворами мистецтва. Головним дизайнером-конструктором є Януш Каніевскій, який об'єднав і координує роботу талановитих фахівців в області дизайну і інженерії, щоб поєднувати красу і функціональність.

 

Над дизайном працює команда одного з провідних pr і рекламних фахівців Януша Каніевского. Команда включає в себе молодих фахівців і ентузіастів, включаючи дизайнерів, графіків, архітекторів і ілюстраторів, на чолі з досвідченим відділом продажів і PR. На базі «Kolo» відкрита «Mindsailors» - студія промислового дизайну, де термін «дизайн» не тільки зводиться до продукту своєї мети, але також охоплює його функціональність, обтічну продукцію і зв'язну структуру. Тут kolo ванна створюється спочатку на комп'ютері і папері, а потім задумка втілюється в життя.

 

Основні переваги ванн:

 

  • Широкий вибір модельних лінійок, що пропонують різні колірні і геометричні дизайнерські вироби: прямокутні ванни kolo, овальні ванни, асиметричні ванни, екрани для ванних кімнат. Також можна купити додаткові аксесуари для підвищення комфортною та функціональною складовою.
  • Багатий спектр матеріалів для виготовлення чаші: ванна kolo акрилова, чавунна, керамічна ванна і багато іншого.
  • Великий ціновий діапазон дозволяє придбати, як бюджетні, так і ванни преміум-класу. Відмінність: в стилістиці і опціях. Якість: ідентично.
  • Виробничі процеси постійно контролюються групою висококласних фахівців, гарантуючи сучасне, тонке досконалість регулярно.
  • Постійно наявність нових ідей для колекцій. Кожен проект - це новий виклик і досвід, а неоціненна підтримка компанії - співпраця з перевіреними виробниками, майстрами, технологами та інженерами по всій Польщі. Приплив свіжої крові забезпечує живий контакт з дизайнерськими і художніми університетами, ротацію стажистів і постійна співпраця з дизайнерськими фестивалями.
  • Акцент компанії на екологію і соціальну відповідальність. Серед значних проектів, що реалізуються в рамках екологічної діяльності на заводах KOŁO, можна виділити следющие: модернізація системи знепилювання (це дозволило більш ніж в три рази скоротити викиди пилу в порівнянні з 2005 роком), будівництво технологічної станції очистки стічних вод.

 

Ванни Коло тепер доступні в Україні в магазині «СантехІмпорт»! Купуючи ванну kolo - ви робите надійне вкладення в свій комфорт.