Компанія Marmite є найбільшим в Європі субпідрядним підприємством з виготовлення виробів з литого мармуру.

Marmite - один з найбільших європейських виробників ванн з мінерального композиту. Компанія об'єднує використання природних мінеральних матеріалів із застосуванням інноваційних технологій і пропонує споживачам високоефективні запатентовані інновації «MineralComposite». Девіз компанії: «Спільно з нашими партнерами ми перетворюємо ванну кімнату в сучасний, зручний і красивий інтер'єр». Історія шведської компанії налічує більше 40 років. Простота - ключовий елемент успіху. Marmite володіє унікальним досвідом завдяки тривалій співпраці з ключовими компаніями в глобальній індустрії ванних комнат.Ванни Marmite - оптимальна ціна при бездоганній якості!

Ванни Marmite: ключові особливості та переваги

Шведське спадщина сприяє прекрасному дизайну, етичного та екологічного свідомості і високій якості продукції.

  • Вироби з мінерального композиту пропонують унікальний зовнішній вигляд. Mineral Composite пропонує необмежені можливості з точки зору дизайну, дозволяючи нам створювати будь-яку мислиму форму і структуру. Матеріал забезпечує гнучкість дизайну, що виходить за рамки можливостей більшості традиційних матеріалів.
  • Мінеральний композит накопичує тепло і забезпечує приємну ванну.
  • Мінеральний композит може виготовлятися практично будь-якого кольору.
  • Матеріал забезпечує чудову цінність, будучи легко ремонтуються. Дефекти у вигляді порізів або подряпин, можуть бути легко видалені самостійно за допомогою «ремонтний комплект», що поставляється компанією «Marmite». Відгуки про використання свідчать про простоту застосування засобу.
  • Купити Marmite ванни - значить зробити вигідне вкладення в високу якість і функціональність.

Marmite ванни - необмежені можливості для spaі релаксу!