Компанія Novellini (м Мантуя, провінція Ломбардія) була заснована в 1966 році як маленька майстерня по виробництву вікон та дверей з алюмінію. Поступово розвиваючись, Novellini перейшла від виробництва вікон до виробництва душових кабін і вже в 1980-х роках їх душові кабіни були представлені на всьому європейському ринку.

У 1990-х Novellini відкрила для себе нові горизонти почавши виробляти мільтуфункціональние душові кабіни і гідробокс, а також гідромасажні ванни. У 2000 році відкрився сайт-портал Novellini, що дозволяє замовити в режимі реального часу будь-які товари даної компанії. У 2007 році була випущена колекція Novellini Elysium - шедевр італійського дизайну і європейської розкоші. У 2011 році запущений арт-проект Novellini, що дозволяє виготовляти предмети зі скла з принтом замовника для ванної кімнати (ванни, стільниці, перегородки, панелі, кабіни і двері в нішу і т.д.)

Акрилові ванни Novellini виробляються на власному заводі компанії методом лиття. Їх відрізняє лаконічний дизайн і висока якість кінцевої обробки. Акрилова маса має всі сертифікати безпеки і екологічності.

Novellini є європейським лідером у виробництві душових кабін і гідромасажних ванн. Їх заводи розташовані в Італії та Франції, а магазини в усіх ключових містах Європи і на всіх континентах. Двадцять сім філій по всьому світу, вісім виробничих майданчиків і один мільйон душових кабін щорічно - ось що таке компанія Novellini.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал ванни

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Чавун
Мідь
Дерево
Санфаянс/кераміка
Скло

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудована

Колір вироби

Білий
Чорний
Сірий
Зелений
Кольоровий

Місцезнаходження зливу

Злив у ногах
Слив посередині

Комплектація

Ванна
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Кріплення для панелі
Металевий каркас
Ніжки
Ручки
Рушникоутримувач
Сифон (злив і перелив)
Змішувач
Сидіння
Підсвічування
Інше

Товщина стали, мм

2,3
3,5

Особливості ванн

На декоративних ніжках
Ретро
Сидяча
Для двох
На п'єдесталі
Дизайнерські
Зі скляною вставкою

Враховувати заказний товар