Polysan - відомий виробник акрилових ванн. Фабрика розташована в Чехії. Європейська якість і широкий асортимент дозволяють покупцеві втілити свою ідею дизайну у ванній кімнаті.

Акрилові ванни Polysan стануть основним елементом інтер'єру Вашої ванної кімнати, опромінивши її своєю білизною. Різноманіття форм і розмірів, бездоганну якість і багаторічна гарантія підкуповують своїх покупців. Ванна Polysan виготовлені якісного з акрилу і не вимагає спеціального догляду, а її елегантність у поєднанні з довговічністю роблять її прекрасним вибором для Вашої ванної кімнати.

Особливістю «Polysan» є оригінальний модельний ряд ванн. Ванни компанії «Polysan» є джерелом фізичної та духовної регенерації, перетворюючи ванну кімнату в місце відпочинку і відновлення.
Компанія «Polysan» (Чехія) суворо дотримується європейських вимог при виробництві своєї продукції і використовує тільки європейську сировину. При виробництві ванн «Polysan» використовується якісний акрил товщиною 4 мм. Колір акрилу називається «Європейський білий», він дуже добре поєднується з керамічними елементами ванної кімнати кращих європейських виробників. Також можливі інші колірні відтінки.

Купити чеські ванни Polysan Ви можете в нашому магазині SantehImport.