Ванни Radaway

 

Акрилові ванни Radaway - уособлення оптимального співвідношення дійсно високої якості і привабливою вартості. Продукція даного бренду випускається на ринок однойменної польською компанією, розташованої в місті Познань. Фірма спеціалізується на виробництві побутової сантехніки різного призначення. Тому у нас ви можете купити ванну Radaway в Києві, а також замовити шторки, плити і фурнітуру до них.

 

Всі вироби торгової марки виготовляються на власних виробничих потужностях компанії. Кожен етап - від підбору сировини до упаковки - проходять строгий контроль. Radaway ванни проходять обов'язкове постпроізводственное тестування. Маючи впевненість в їх високій якості, виробник поширює на сантехніку офіційну гарантію терміном на 3 роки!

 

Radaway ванни в Одесі: асортимент СантехІмпорт

 

В даному розділі нашого онлайн-каталогу представлені ванни:

 

  • Прямокутні, круглі, овальні, асиметричні.
  • Отдельностоящие, пристінні, кутові, вбудовані.
  • Білі, сірі, чорні, дизайнерські.
  • У різних варіантах комплектації.

 

Розміри - довжина, ширина і висота - акрилових ванн Радавей, купити які ви можете в кілька кліків в нашому інтернет-магазині, варіюються в широкому діапазоні. Це дозволяє вам легко підібрати виріб за габаритами і формою, орієнтуючись на особливості вашої ванної кімнати і особисті переваги.

 

Для зручності пошуку ми вивели в окрему категорію фурнітуру і комплектуючі. У нас ви можете не тільки купити ванну Radaway в Одесі, але також замовити ніжки, ручки, сифони, шторки, полки, полотенцедержателі, передні, бічні панелі до неї.

 

Купити ванну Radaway в СантехІмпорт

 

Ми спеціалізуємося на прямі поставки якісної сантехніки переважно від європейських виробників. В даному розділі каталогу ви знайдете Radaway ванни в Харкові, представлені в більш ніж 20 колекціях - на будь-який смак. Всі вироби відповідають міжнародним стандартам ISO та супроводжуються офіційною 3-річною гарантією від виробника.

 

У нас найпривабливіші в Україні ціни на Radaway ванни. Це обумовлено двома факторами. Перший - прямі поставки від виробника, що дозволяють уникнути комісій посередників. Другий - реалізація сантехніки переважно через інтернет, що забезпечує мінімізацію торговельних витрат (оренда виставкових площ, наймання великого штату співробітників і т.д.).

 

Щоб купити Radaway ванни в Одесі або замовити їх доставку в будь-яке місто України, вибирайте підходящу модель на сайті і оформляйте онлайн-заявку в СантехІмпорт. А якщо потрібна допомога фахівця, телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів прямо зараз!