Ванни Rak Ceramics

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Завод RAK Ceramics знаходиться в Об'єднаних Арабських Еміратах, в найбільш розвиненому еміраті Рас Аль Кхейме.

Компанія RAK Ceramics почала випуск продукції в 1991 році, за останні 10 років завод досяг світового рівня і є одним з провідних виробників керамічних виробів в світі.

Географічні темпи зростання RAK Ceramics були настільки стрімкими, що в даний час його продукція доступна більш ніж в 135 країнах світу на всіх континентах, включаючи законодавців моди в сфері керамічної плитки - Італію та Іспанію. За рекордно короткий термін існування компанія вже налічує 10 заводів з виробництва керамічної плитки і 2 - з виробництва сантехніки. Потужність компанії RAK Ceramics зросла до виробництва 150 000 кв.м плитки і 7000 одиниць сантехніки в добу. Одночасно виготовляється до 100 видів керамограніта і керамічної плитки, понад 50 видів сантехніки, а також сходи і слабкі.
Заводи RAK Ceramics займають перше місце в світі по виробництву плитки і сьоме з виробництва сантехніки, що робить їх одним з найбільших мультинаціональних виробників обладнання для ванних кімнат.

Для свого виробництва компанія ввела стандарт Premium Quality і тому весь технологічний процес, а також дизайн виробів відповідає самим останнім досягненням в сфері виробництва керамічної плитки та сантехніки. Це підтверджує наявність сертифікатів якості ISO 13006, ISO 9001: 2000 та ін.

У виробництві використовується комп'ютерний контроль якості (Robot Spraying Machine), що сприяє тому, що кожна одиниця сантехніки відрізняється бездоганною якістю. Критерії контролю якості продукції, на які орієнтується RACCERAMICS, є загальновизнаними світовими стандартами. Компанія вже має кілька світових сертифікатів, наявність яких підтверджує те, що якість виробничого процесу піддається дуже жорсткому контролю. Наприклад, сертифікат ISO 13006 мають всього 6 італійських заводів з виробництва керамічної плитки. Таким чином, продукція, яку виробляє RAK CERAMICS, завжди - тільки найвищої якості.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал ванни

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Чавун
Мідь
Дерево
Санфаянс/кераміка
Скло

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудована

Колір вироби

Білий
Чорний
Сірий
Зелений
Кольоровий

Місцезнаходження зливу

Злив у ногах
Слив посередині

Комплектація

Ванна
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Кріплення для панелі
Металевий каркас
Ніжки
Ручки
Рушникоутримувач
Сифон (злив і перелив)
Змішувач
Сидіння
Підсвічування
Інше

Товщина стали, мм

2,3
3,5

Особливості ванн

На декоративних ніжках
Ретро
Сидяча
Для двох
На п'єдесталі
Дизайнерські
Зі скляною вставкою

Враховувати заказний товар