Ванни Ravak стали найбільш відомими представниками акрилової продукції на європейському ринку. Виробляються вони в Чехії. На поточний момент тисячі людей стали володарями товарів бренду Ravak. Це пов'язано з високою якістю і зовнішньою привабливістю товару з ексклюзивним дизайном, який не залишає байдужим нікого. На сантехнічному ринку продукція даного бренду вже більше 5 років залишається лідером.

Завдяки товщині акрилу в 6 мм виробник сміливо може говорити про те, що гарантія на цей продукт становить 10 років. Цей вид продукції має масу переваг, зокрема різноманітність дизайнерських ідей, особливі рішення для малогабаритних ванних кімнат, а також багато іншого. Крім цього бренд пропонує нестандартні рішення для людей з великим зростанням, що теж можна вважати особливим варіантом.

Ravak - ванни високої якості

Акрил - це дуже пластичний матеріал, який тепер став повсюдно використовуватися для виробництва якісних ванн. Инжинер компанії Равак використовують всі його переваги, щоб проводити експерименти з формами. Це робить модельний ряд чеських ванн ще більш широким, куди включені не тільки компактні вироби простої прямокутної форми, а й елегантні повнофункціональні. Їх усіх характеризує високу якість і надійність, міцність, стійкість, а також безпеку і здатність зберігати привабливість тривалий час. Саме тому ванна Ravak для багатьох стає бажаним придбанням, так як вона прослужить досить тривалий час.

Поєднання сучасних технологій з передовими підходами дизайнерів дозволяє отримати найширший асортимент різних габаритів, а також оригінальні форми виробів. Для акрилових ванн RavakClassicпоявілось безліч аксесуарів у вигляді підголівників і ручок, функція гідромасажу, за рахунок якої комфортність процедури купання збільшується в рази, а економія води виходить досить істотною.

Ravak - ванна класичного білого кольору, за рахунок чого її легко встановити в кімнаті з будь-яким інтер'єрним рішенням. За рахунок широкого розмірного ряду можна вибрати варіант для приміщень достатньої площі, а також для обмежених просторів.

Переваги ванн Ravak

Ванни Равакотлічаются безліч переваг, але особливо варто виділити кілька плюсів:

 • Матеріали найвищої якості;
 • Сучасне технологічне виробництво;
 • Конструкція з максимальним ступенем надійності;
 • Підвищені теплоізоляційні властивості;
 • Дизайн, який постійно оновлюється;

Виробником випускаються нові колекції ванн 1-2 рази на рік, тому в нашому інтернет-магазині завжди можна придбати свіже рішення в плані дизайну, яке вийшло тільки в поточному році. Комплектація - це ще один привід звернути увагу на бренд Ravak, ванни якого стануть найбільш вигідною покупкою. Рекомендується брати максимальну комплектацію, яка може включати для багатьох моделей не тільки сам виріб, сифон-автомат, але і такі елементи, як:

 • кріплення;
 • Особовий екран;
 • Надійну опору;
 • Підголівник.

Модельні ряди

Ravak - це ціла сукупність різноманітних рішень для ванної кімнати. Основний і найбільш помітний ознака продукції бренду полягає в ультрамодному і вишуканому дизайні. Якщо звернути увагу на фото певних товарів, то можна зробити дійсно правильний вибір на користь того чи іншого варіанта. Тільки так можна вирішити, яку саме акрилову ванну потрібно купити вам.

У нашому інтернет-магазині представлені вироби з симетричним, асиметричним або нестандартним дизайном і формою чаші. При виборі підходящої по всім параметрам товарів потрібно враховувати і призначення ванній:

 • Моделі у формі серця - це зручне рішення для двох;
 • Незвичайна форма купелі - це варіант для тих, хто високо цінує в дизайні ергономіку;
 • Певні типи спочатку розраховані під конкретне розміщення: ліво-або правосторонній;
 • У об'ємних моделей може бути підголівник.

Мала вага виробів значно полегшує процес транспортування і монтажу, так як ванну Равак можна встановити на металевий каркас, який має ніжки з регулюванням по висоті. Поверхня білого кольору залишається рівною і зберігає глянець за рахунок відмінних вологостійких характеристик. Ванни не втрачають первісної форми навіть при значних навантаженнях, а також відрізняються хорошою шумоізоляцією. Рифлене дно забезпечує безпеку експлуатації, а зручні виступу з боків забезпечують високий рівень комфорту.

У нас представлені також гідромасажні ванни, що заслужили численні захоплені відгуки. Ціна тієї чи іншої моделі в нашому магазині залежить від необхідних характеристик і комплектації.