Виробництво RIHO, засноване в 1994 році, зараз є одним з основних постачальників сантехніки на Європейський ринок. Акрилові ванни RIHO добре відомі у Франції, Бельгії, Німеччини, Словаччини, Голландії, Чехії та інших Європейських країнах. Виробництво RIHO оснащене найсучаснішим обладнанням і працює з перевіреними постачальниками сировини (100% акрил торгової марки LUCITE), що забезпечує високу якість і надійність продукції, що випускається. Товщина акрилу становить 5-6 мм, якщо у всіх інших ванн товщина акрилу в середньому від 3 мм до 5 мм. Дно ванни має неслизьку поверхню, що безпечно в експлуатації. Акрилові ванни мають відмінні теплоізоляційні властивості (вода в ванні довго зберігає задану температуру).

 

Компанія Riho розпорядженні виробничі центрами, розміщеними в Чехії та Голландії, і спеціалізується на виробництві акрилових ванн і інших сантехнічних пристроїв, необхідних у ванній кімнаті (душових кабін, піддонів, ванн з гідромасажем, шторок і іншого). Особливим продуктом є акрилові ванни, виготовляються з якісного британського акрілаLucite. Спеціальне антибактеріальне покриття Microbian забезпечує гігієнічність ванн.

 

У процесі створення сантехніки компанія Riho користується власними унікальними розробками, матеріалами найвищої якості, а також інноваційними виробничими технологіями. При розробці дизайну враховуються різноманітні побажання споживачів. Ванни Riho представлені в такому розмаїтті, що будь-який покупець легко знайде для свого житла оптимальне рішення. В асортименті компанії представлені моделі в ретро-стилі, в сучасному дизайні, hi-tech, а також моделі різних форм і забарвлень.

 

Ванна Riho - на будь-який смак:

 

  • Довільні за формою вироби, зокрема, шести- і п'ятикутні;
  • Джакузі і системи з гідромасажем;
  • Ванни, що вміщають два або чотири людини;
  • Моделі, купатися в яких можна сидячи.

 

За бажанням будь-яку акрилову ванну бренду можна оснастити додатковими опціями:

 

  • Гідромасаж. Подача потужних струменів води здійснюється за допомогою форсунок, при цьому виявляється масажне дію.
  • Аеромасаж. За допомогою системи форсунок в струмені води нагнітається тепле повітря. Подібне рішення дозволяє утворити безліч повітряних бульбашок, що дає масажний ефект.
  • Ароматерапія. Спеціальний пристрій забезпечує потрапляння в воду ефірних масел, щоб надати розслаблюючу дію на людину.
  • Хромотерапія. Спеціальна система галагенових ламп цілюще впливає на організм за допомогою кольору і світла.
  • Підсвічування під водою несе суто декоративний характер.

 

Всіма цими функціями можна керувати за допомогою електронної або пневматичної системи. Якщо ванна Riho оснащується додатковими опціями, то ціна на неї пропорційно збільшується. Відгуки багатьох власників таких ванн говорять про те, що це зручне і функціональне рішення.

 

У нас можна купити акрилові ванни Riho з підлокітниками і сидіннями, щоб зробити купання в рази приємніше. Багато моделей оснащуються підголівниками та ручками. Забезпечити зручність і безпеку купання для літніх людей можна за допомогою сидячої ванни.

 

Купити акрилову ванну Rihoможно в нашому магазині. При необхідності її можна доповнити такими елементами, як підголівники, екрани, ручки та інше. На нашому сайті видна вся продукція, представлена в продажу, тому можна вибрати будь-який варіант.