Ванни Roca в асортименті

 

Roca - іспанський бренд, який вже давно є одним з лідерів в сфері виробництва якісної сантехніки. БрендRocaвипускает ванни різних розмірів і форм, з акрилу і чавуну. А крім того, це єдина велика компанія, яка здійснює провадження всієї сантехніки, фурнітури та аксесуарів для неї. Ванни Rocaтяжелоподделать, тому можна бути впевненими в достовірності купленої продукції.

 

Особливості ванн від іспанського бренду Roca

 

Цей бренд вже став легендою, особливою популярністю користуються ванни, які відрізняються естетикою, довговічністю, різноманітністю і характеризуються доступною вартістю. Всі ванні Roca можна розділити на 3 групи:

 

  1. Сталеві моделі.
  2. Чавунні.
  3. Акрилові.

 

Найбільшим попитом сьогодні користуються акрилові ванни, вони володіють малою вагою, мають невисоку вартість, при цьому сучасні технології дозволяють робити ці елементи сантехніки міцними, стійкими і довговічними. Деякі виробники виконують ванни з акрилу, який не підходить для виробництва сантехніки. В цьому випадку поверхню мнеться, деформується і навіть іржавіє. Фахівці компанії Roca виробляють акрилові ванни тільки зі спеціальних листів акрилу, це 100% литтєвий матеріал високої міцності, товщина його становить 4-5 мм.

 

Акрилові ванни Roca - це сучасний і якісний елемент сантехніки, в комплекті з ним покупець отримає міцний і зручний каркас для простого монтажу і може замовити поліпшену зливну систему, а також спеціальні змішувачі, торцевуюілі фронтальну панель і підголівник.

 

Не менш популярні і чавунні ванни, ванна Roca з чавуну з мінімальною товщиною 6 мм - це предмет, який здатний прослужити вам декілька десятків років. В асортименті бренду можна знайти не тільки традиційні прямокутні моделі, тут представлено безліч форм і варіацій виконання ванни, що дозволяє підібрати ідеально підходящий варіант за розміром і конфігурацією. Великою перевагою бренду є і те, що купити можна не тільки ваннуRoca, але і всі необхідні доповнення до неї від одного виробника.

 

Чому слід купити саме цю ванну? Ось основні переваги:

 

  • Великий асортимент сантехніки: можна вибрати ванну з будь-якого матеріалу, будь-якого розміру і форми.
  • Гарантія якості - іспанський бренд є одним з лідерів світового ринку сантехніки.
  • При виробництві використовуються тільки якісні комплектуючі.
  • Лінійка товарів бренду розрахована на покупців з різними доходами і потребами.
  • Завдяки використанню сучасних технологій, ванни витримують високі навантаження і стійкі до механічних пошкоджень.
  • В асортименті також є ванни асиметричної форми, зі зливом внизу або збоку, з підголовником, підлокітниками і іншими елементами, в залежності від моделі.