Акрилові ванни "Тритон" виготовляються з акрилу, а точніше акрилового листа, австрійської фірми "SENOPLAST". Ця компанія є найбільшим світовим виробниками акрилового листа для сантехнічного обладнання. Сантехнічний акрил у ванна Тритон відповідає всім світовим стандартам і використовується європейськими виробниками акрилових ванн і душових піддонів. Також є необхідні сертифікати якості. Акрил у ваннах "Тритон" через свою високу міцність, відмінно зберігає свою форму протягом багатьох років.

 

Також хотілося б перерахувати й інші особливості акрилу, що використовується у ваннах Трітон:

 

  • довговічний блиск
  • виняткова якість поверхні
  • підвищений опір до корозії та хімічної дії
  • антибактеріальні властивості
  • акрил не змінює колір під дією ультрафіолетового випромінювання

 

Для формування ванн використовують обладнання американської фірми "TRITONPLAST". Високу міцність акриловій ванні надає склопластик, нанесений з внутрішньої сторони ванни, і містить рубані волокна та поліефірні смоли виробництва Австрії.

 

Хочемо продемонструвати відео-ролик, який підтверджує високу якість та міцність матеріалу акрилу. Перевірка проводилася біля представництва Тритон (Triton). У цьому ролику один із учасників за допомогою молотка завдавав ударів по ванні Triton. Ви бачите, що з ванною нічого не сталося. Деякі слова захоплення нам довелося приховати.

Постійний багатоступінчастий контроль за якістю, а також ретельне тестування продукції гарантує безвідмовну роботу всієї продукції.

 

Різноманітність габаритних розмірів у модельному ряді гідромасажних ванн Тритон дозволяють без проблем вписати їх у ванну кімнату будь-яких розмірів.

 

Всі ванни Тритон встановлюються на профільні металеві каркаси для надання виробу максимальної міцності та легкості конструкції. Каркас ванн Тритон та всі металеві деталі ванни спеціально розраховані для використання у вологому середовищі, так як виготовлені з алюмінію та нержавіючої сталі.