Ванни Triton виробляють в Росії і вони розподіляються на 2 види - "стандарт", які використовуються для звичайних ванних кімнат, і "максі", призначені для установки у великих приміщеннях. Завдяки різноманітності моделей сантехнічні вироби від компанії Triton задовольнять попит будь-якого споживача.

Комплектація "стандарт" включає в себе чашу, виготовлену з акрилу, міцний металевий каркас, систему зливу, комплект для монтажу, панель і технічні документи. Також можливо створити ванни Тритон за індивідуальним замовленням і додати в конструкцію додаткові опції, що забезпечують комфорт власника:

  • різні види масажу;
  • підігрів води;
  • таймер;
  • віддалене управління і багато іншого.

Стандартна ванна Triton виготовляються в звичної прямокутної форми. Їх ціна невисока, тому така продукція доступна кожному. Комплектація "максі" відрізняється від стандартної розмірами і формою, а також вартістю.

Ванни Triton встановлюються на спеціальний металевий каркас, який захищений антикорозійним покриттям. При необхідності можна відрегулювати висоту ніжок. Це особливо зручно, якщо покриття на підлозі нерівне. Для декоративного екрану передбачені міцні защіпки, що дозволяють легко знімати його і встановлювати.

Виробництво ванн Triton

Для виготовлення конструкції використовуються якісні акрилові листи від компаній Altuglass і Senoplast. Вони відрізняються міцністю, глянсовою поверхнею, стійкістю до зовнішніх впливів. При виробництві компанією Triton, ванн в днище для надійності встановлюють додаткові виброгасящие елементи. Під ними розміщується насос для гідромасажу, потужність варіюється від 0,8 до 1,5 кВт, який регулює подачу води в джети (форсунки).

Можливе регулювання інтенсивності, досить повернути форсунку або повітряний регулятор. Також передбачено відключення джетів. Панель управління надійно захищена від попадання вологи. При необхідності на бортик встановлюються різні змішувачі, в залежності від уподобань власника.

особливості експлуатації

Зверніть увагу, що при експлуатації слід дотримуватися наступних правил:

  • для дезінфекції та догляду використовуйте тільки спеціальні рідкі миючі засоби, щоб не пошкодити поверхню;
  • при чищенні не рекомендується застосовувати губки, пемзу і подібні підручні засоби;
  • обов'язково щільно закривайте крани, щоб не з'явилося зовнішніх дефектів у вигляді патьоків;
  • при купанні тварин на дно краще постелити щільний килимок, щоб вони кігтями не подряпати дно;
  • виключіть потрапляння в ванну предметів з металу;
  • регулярно промивайте, дезинфікуйте і добре просушуйте конструкцію.

У нашому каталозі представлені різні прямокутні ванни від компанії Triton, які можна купити за розумною ціною. Якщо ви не можете визначитися з вибором або з'явилися питання, то звертайтеся до нас, із задоволенням допоможемо.