Компанія Victoria + Albert була створена в 1996 році в Англії. За короткий час компанія стала відомим світовим виробником з випуску якісного акрилу для ванни. Виробничою потужністю виробника авангардних рішень для ванної кімнати розташовані не тільки в Англії, але і в ПАР. Ванни Victoria + Albert виробляються в трьох напрямках - «Класика», «Сучасність» і «Преміум». Ці три напрямки дозволяють реалізувати Ваші ідеї у ванній кімнаті.

 

Ванни Victoria + Albert зроблені з QUARRYCAST, дивного матеріалу з'єднав в собі вапняк і акрилову смолу, разом утворюють неймовірно міцний і легко чиститься матеріал з глянцевим покриттям. Зовні ванну з кваррікаста можна фарбувати, якщо ви хочете зробити вашу ванну кімнату більш індивідуальною.

 

Ванни Victoria + Albert - це 100% єдиний і монолітний «шматок» матеріалу, створювані вручну, що володіють усіма найкращими властивостями чавуну, акрилу і каменю.

 

Весь перелік продукції, що випускається під цією торговою маркою, відповідає стандартам IAPMO до СКП і CUPC, на кожну модель виробник надає споживачам 25-річну гарантію. Не випадково Victoria + Albert є членом Інституту дизайну інтер'єрів Великобританії.