Компанія Water Games Technologies працює з 2004 року і надає покупцям різне сантехнічне обладнання преміум класу. Товари створюються за допомогою італійського обладнання, тому якість завжди залишається високим. Сучасна техніка дозволяє зробити термоформовки, обрізку, сверловку і посилити склопластик. Це необхідно для виробництва складних форм акрилових ванн, раковин, душових кабін і іншого устаткування.

 

Ванни WGT відрізняються функціональністю, естетичний зовнішній вигляд і зручним управлінням. Дизайн спеціально розроблений італійською студією UranoDesign.

 

Особливості ванн від WGT

 

Купивши WGT ванни ви отримаєте наступні можливості:

 

  • повністю електронне управління;
  • можливість програмування масажу і дезінфекції;
  • підтримання необхідної температури, ефективний слив, підйом душової лійки;
  • автоматичне наповнення ванни до потрібного рівня, навіть якщо ви не перебуваєте вдома;
  • 4 варіанти світлодіодного підсвічування в деяких моделях.

 

Електроніка для ванн створюється компанією SystemconnectionS.r. l, а точна механіка фірмою AliensS.rl

 

Ванни від WGT давно придбали світову популярність завдяки високій якості і розкішному зовнішньому вигляду. Литний акрил який використовується при виготовленні ванн не потьмяніє з часом і не втратить своєї міцності. Ціна ванн цілком виправдана - по надійності і зручності вони не поступаються конкурентам. Про це говорять відгуки тих, хто вже їх використовує.

 

Акрилові ванни відрізняються легкістю, прості в установці і транспортуванні. Зручну конструкцію легко демонтувати і перенести на інше відповідне місце.

 

Де купити ванну від WGT

 

У нашому каталозі представлені різні варіанти, тому вам буде нескладно визначитися з вибором. При необхідності ми можемо допомогти вам і проконсультувати з приводу тієї чи іншої продукції. На усі товари поширюється гарантія від виробника.