Німецький бренд Robert Bosch GmbH, почав своє виробництво з промислового та побутового обладнання з 1886 року, довгі роки компанія розширювалася і розросталася. У наш час компанія Bosch займає почесне місце в десятці світових лідерів з виробництва електронного і електричного обладнання. Дослідницькі технології та розробки Bosch є сучасними та інноваційними, але деяким з них більше 100 років.
Сьогодні компанія Bosch є величезним концерном, який вміщує в себе більше 300 дочірніх підприємств, на її щиту виробництво величезної кількості різноманітної побутової техніки, яка робить сучасне життя по-справжньому комфортною. Фірма Bosch створює надійні і довговічні прилади покликані полегшувати життя людям в побуті.
Одним із сучасних і важливих напрямків компанії Bosch - це дбайливе поводження з навколишнім середовищем і природними ресурсами. І тому побутова техніка Bosch є економічною з точки зору споживання енергії і безпечної для навколишнього середовища.
Інтернет-магазин «СантехІмпорт» працює тільки з перевіреними виробниками і Bosch є саме такою компанією. Купуючи побутову техніку Bosch у нас, Ви отримуєте ряд переваг: кваліфіковані продавці-консультанти, які завжди допоможуть з вибором необхідної моделі, доступні ціни та доставка в будь-який регіон України.
Варильні поверхні Bosch відомі своєю надійністю і економічністю у використанні енергії або газу. У їхньому асортименті газові та індукційні варильні поверхні, а також варильні поверхні системи Domino. Сенсорне управління TouchControl для електричних варильних поверхонь робить управління всіма конфорками і функціями зручним і простим. Сенсор FryingSensor Plus стежить за температурою присмажуватися продуктів. Зона швидкого нагріву HighSpeed закип'ятити воду на 20% швидше.