Варильні поверхні Fabiano

 

Варильні панелі Fabiano - техніка для кухні європейської якості, доступна за українською ціною. Фірма почала свою діяльність відносно недавно. І за короткий час вона заслужила довіру мільйонів людей в Європі, Азії та інших регіонах. Організація спеціалізується на виготовленні кухонної техніки і сантехнічної продукції. Її виробничі підрозділи розташовуються в Італії, Туреччині, Китаї. Також у компанії є власний відділ розробок.

 

Виробник приділяє велику увагу якості, надійності і зовнішньому вигляду своїх виробів. Тому для їх виробництва використовуються екологічно чисті матеріали. А команда професійних дизайнерів щорічно випускає нові моделі варильних поверхонь, духових шаф, раковин і іншої продукції для будинку. У плані функціональності і довговічності вироби торгової марки успішно конкурують з аналогами більш відомих європейських брендів. При цьому їх вартість на порядок нижче, що стає причиною підвищеного попиту на товари Фабіано в Україні та інших країнах СНД.

 

Варильні панелі Fabiano в Одесі

 

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і в кілька кліків замовити варильні поверхні:

 

  • Газові, електричні, комбіновані.
  • З кількістю конфорок від 1 до 6.
  • З звичайними, одиночними, подвійними, потрійними, ультрашвидкісна, індукційними, Hi-Light, галогеновими, рапідних конфорками.
  • З емальованому, стеклокерамической, скляної (загартованої), сталевий (нержавіючої) поверхнею.
  • У білому, чорному, бежевому, дзеркальному, мідному, латунном і інших кольорах.
  • Прямокутні, кутові, нестандартні.
  • Різної ширини і довжини.
  • З механічною або сенсорною панеллю керування.
  • З чавунними, сталевими, емальованими решітками.
  • Потужністю від 2000 до 5000 Вт і більше.

 

Крім зазначених вище параметрів варильні панелі Fabiano відрізняються і по набору додаткових опцій. Вони оснащуються захистом від переливу і доступу для дітей, газ-контролем, електропідпалюванням, таймером, індикатором залишкового нагріву, кришкою. В окремій підкатегорії ви також можете знайти аксесуари до варильні поверхонь: ручки управління, підставки під кухонне начиння і ін.

 

Варильні панелі Fabiano в Києві - СантехІмпорт

 

Наш магазин - авторизована точка продажу продукції Фабіано в Україні, що підтверджується офіційним сертифікатом. У каталозі ви знайдете оригінальну техніку від виробника. Вона супроводжується технічною документацією та багаторічною гарантією. Для замовлення варильні поверхні вибирайте підходящу модель на сайті і оформляйте онлайн-заявку з доставкою в будь-який регіон України!