Компанія Foster (Італія) заснована в 1973 році, але зараз це холдинг з чотирьох виробничих підрозділів. З моменту заснування і по нинішній день Foster виробляє побутову техніку та кухонні мийки з нержавіючої сталі.

На особливу увагу заслуговує вбудована побутова техніка Foster - духові шафи, витяжки та варильні поверхні. Техніка Foster - це побутова техніка найвищого класу. При її виробництві використовуються самі новейщіе технології, а при створенні дизайну - досвід кращих дизайнерів і шеф-кухарів усього світу. Газові варильні поверхні Foster споживають на 25% менше газу ніж звичайні варильні поверхні і плити.

Індукційні варильні поверхні Foster дуже економні в плані споживання електроенергії. Вони нагріваються швидше ніж газові або електричні, при цьому споживаючи менше ват. Можливість настройки потужності кожної окремо взятої пальника робить процес приготування їжі ще більш простим і удобним.Технологія Foster Bridge дозволяє зручно розміщувати на вручений поверхні будь-які види посуду для готування - казани, Гусятниці, вок, каструлі різних розмірів.

Індукційні та газові варильні поверхні Forest можна встановлювати на стільницю і в рівень зі стільницею. Завдяки їх особливостям (детектор посуду, детектор залишкового тепла, захист від дітей і автоматичне відключення) варильні поверхні Foster одні з найбезпечніших в світі. Вся побутова техніка Foster має вищий клас енергоефективності А.