Варильні поверхні Franke

 

Варильні панелі Franke - уособлення неповторного швейцарського якості, втіленого в побутовій техніці. Продукція торгової марки здобула велику популярність як в європейському регіоні, так і далеко за його межами. Швейцарці відомі в усьому світі своєю педантичністю і увагою до деталей. Це чітко простежується у виробах даного бренду: вони функціональні, довговічні і надійні, а середній термін їх служби вимірюється десятиліттями.

 

Оскільки попит на товари даного виробника неухильно зростає, він щорічно нарощує темпи виробництва. При цьому дизайнерський відділ теж не дрімає, а постійно розробляє нові моделі. Завдяки цьому сьогодні кожен бажаючий може легко підібрати найбільш підходящу плиту для своєї кухні, орієнтуючись не тільки на технічні параметри, але і стиль її оформлення. В асортименті доступні вироби середнього і преміального цінових сегментів. Це дозволяє вам вибрати якісну техніку, орієнтуючись на можливості свого бюджету.

Варильні панелі Franke в Києві

 

В даному розділі нашого онлайн-каталогу ви можете придбати плити різних конфігурацій:

 

  • Тип поверхні: електрична, газова, комбінована.
  • Матеріал панелі: загартоване скло, емаль, емальований або нержавіюча сталь.
  • Колір поверхні: мідь, латунь, дзеркало, бежевий, чорний, білий і інші відтінки.
  • Форма плити: кутова, прямокутна, асиметрична.
  • Габарити: різні співвідношення довжини і ширини.
  • Кількість конфорок: від 1 до 6.
  • Тип конфорок: звичайні, поодинокі, подвійні, потрійні, рапідние, галогенові, індукційні, Hi-Light.
  • Тип панелі управління: сенсорна або механічна.
  • Потужність: 2000-5000 Вт і більше.
  • Матеріал решіток: сталь, чавун, емальований метал.

 

Плити Франке, купити які ви можете на цій сторінці нашого сайту, доповнюються різними можливостями. В асортименті представлені моделі із захистом від дітей, переливу, кришкою, індикатором залишкового нагріву, електропідпалюванням, газ-контролем, таймером. Також ви можете замовити комплектуючі до поверхонь: решітки, підставки, ручки управління і т.д.

 

Варильні панелі Franke в Одесі - СантехІмпорт

 

У нашому магазині представлена тільки сертифікована продукція від швейцарського бренду. Вона відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO і супроводжується офіційною гарантією від виробника. Для вибору відповідної моделі використовуйте фільтри в правому сайт-барі. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівця, зателефонувавши нам по одному з вказаних телефонів. Замовляйте варильні панелі Franke в СантехІмпорт з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Миколаїв, Івано-Франківськ, Львів і інші міста країни!