Perfelli - італійські варильні поверхні для Вашої кухні. Сучасна варильна поверхня допомагає приготувати корисну їжу легко і просто, зберігаючи максимум корисних властивостей продуктів. Саме такими якостями можна охарактеризувати варильну поверхност ь Perfelli.

 

Вся продукція Perfelli проводиться з урахуванням новітніх технічних тенденцій на високоякісному обладнанні. Perfelli піклується про своїх покупців і про навколишнє середовище. Вся продукція компанії екологічна, виконана з первинних матеріалів, придатних до повторної переробки. Всі матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища. А так же для варки поверхня Perfelli істотно заощаджує природні ресурси, і як наслідок - Ваші гроші.

 

Газова або електрична варильна поверхня Perfelli перетворює кухню в витончене і сучасне приміщення. Крім великого набору функцій і естетичного дизайну, варильна поверхня Perfelli проста в управлінні. Ви легко і зручно можете скористатися необхідним для вас набором функцій. Варильна поверхня Perfelli

- потужність і дизайн італійського якості. У магазині СантехІмпорт Ви можете купити варильну поверхню Perfelli на будь-який смак: газову або електричну, на дві або чотири конфорки, чорну, білу або сталеву.

 

Гарантійний термін для продукції Perfelli (витяжки, духові шафи, поверхні) становить 12 місяців за умови використання приладу за призначенням та дотриманні умов, зазначених в експлуатаційних документах.