Варильні поверхні Perfelli Design

Perfelli Design - вишукані італійські варильні поверхні для Вашої кухні. Цей підрозділ компанії Perfelli, яке спеціалізується на кухонної побутової техніки з нестандартним зовнішнім виглядом для дизайнерських рішень інтер'єрів.

Робота на кухні неможлива без сучасної побутової техніки. Варильні поверхні Perfelli Design прекрасно справляються з функцією приготування їжі.

Сучасна варильна поверхня допомагає приготувати корисну їжу легко і просто, зберігаючи максимум корисних властивостей продуктів. Саме такими якостями можна охарактеризувати варильну поверхност ь Perfelli Design.

Вся продукція Perfelli Design проводиться з урахуванням новітніх технічних тенденцій на високоякісному обладнанні. Всі етапи виробництва вручений поверхност і Perfelli Design ретельно контролюються і стандартизовані, щоб робота вручений поверхност і відповідала вимогам самого вимогливого покупця.

Perfelli Design піклується про своїх покупців і про навколишнє середовище. Вся продукція компанії екологічна, виконана з первинних матеріалів, придатних до повторної переробки. Всі матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища. А так же для варки поверхня Perfelli Design істотно заощаджує природні ресурси, і як наслідок - Ваші гроші.

У магазині СантехІмпорт Ви можете купити варильну поверхню Perfelli Design на будь-який смак: газову або електричну, на дві або чотири конфорки, чорну, білу або сталеву.

Варильна поверхня Perfelli Design перетворює кухню в витончене і сучасне приміщення. Крім великого набору функцій і естетичного дизайну, варильна поверхня Perfelli Design проста в управлінні. Ви легко і зручно можете скористатися необхідним для вас набором функцій. Варильна поверхня Perfelli Design - потужність і дизайн італійського якості.

Гарантійний термін для продукції Perfelli (витяжки, духові шафи, поверхні) становить 12 місяців за умови використання приладу за призначенням та дотриманні умов, зазначених в експлуатаційних документах.

jpg "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 800, height = 688 '); return false; ">