Smeg - компанія з великою історією, яка почала свою роботу з ковальського справи в 19 столітті. З розвитком технологій вона перекваліфікувалася в металургійну компанію, а найпершу кухонну плиту Smeg представила на виставці World Expo в 1906 році.
Особливу увагу у виробництві кухонної техніки Smeg приділяється кожній деталі, індивідуальності дизайну і інновації матеріалів. Техніка Smeg займає центральне місце на кухні і в будинку дозволяє її користувачам відображати свою індивідуальність. Smeg має свою студію дизайну, в якій проводяться ретельні дослідження в області стилю і дизайну, і працюють в ній всесвітньо відомі і заслужені архітектори.
Smeg розробляє гідну кухонну техніку для повного і комфортного використання. Серед достоїнств можна відзначити такі, як високу продуктивність, здатність передбачення потреб і необхідних функцій, естетику і турботу про навколишнє середовище.
Італійський стиль Smeg визначається такими критеріями - ноу-хау, креатив і завершеність! Це визначення охоплює і дизайн продукції Smeg і самовираження компанії.
Індукційні плити Smeg за допомогою магнітного поля, створюють тепло безпосередньо на днище посуду, тому енергія витрачається тільки на нагрів необхідної площі, а сама варильна поверхня нагрівається не значно, і можливість пригорання зводиться до мінімуму. Магнітне поле неактивно до тих пір, поки зона нагрівання не контактує з посудом, прибираючи посуд плита автоматично відключається.
нові моделі   мають технологію MultiZone. Вони відрізняються від звичайних тим, що не мають чіткого діаметра для розміщення посуду, а зона приготування розділена на 2 прямокутні зони зліва і справа, що працюю як дві великі зони нагріву. Кожна з мультизонних здатна адаптуватися за розміром і розташуванням посуду, що забезпечує більш ефективне використання приладу.
Склокерамічні варильні поверхні Smeg мають відмінні естетичні характеристики і максимальну практичність. Даний вид варильні поверхні мають зручну панель управління і оптимальний контроль температури.
Особливі функції варильні поверхні Smeg:
  • QUICK START: дана функція дозволяє досягти необхідної температури швидше, так як область нагріву працює при максимальній потужності, а потім опускається до мінімальної.
  • ECO-Logic: ця опція дозволяє обмежити загальне енергоспоживання максимум 3 кВт, для можливості одночасного використання вручений поверхні з іншими побутовими приладами.
  • ULTRA LOW: режим дозволяє підтримувати низьку температуру 60 градусів, що підійде для плавлення шоколаду, вершкового масла або підтримки готових страв в теплому стані.
  • BOOSTER: опція дозволяє працювати вручений поверхні на максимальній потужності, в тих випадках, коли необхідно готувати продукти, що вимагають інтенсивного приготування.
Газові варильні поверхні Smeg різноманітні по дизайну ширині, кількості конфорок, матеріалу поверхні. Вони поділяються за способом установки: стандартна, в врівень зі стільницею і з бортиком 3 мм. Серед моделей присутній широкий вибір пальників з різним поєднанням потужності: стандартна від мінімальна до максимальної потужності, подвійна і надшвидка.