Варильні поверхні Teka

 

Варильні панелі Teka - еталон для багатьох виробників кухонної техніки. Дана торгова марка належить однойменній німецької компанії, яка була заснована ще в 1924-му році. Маркування «вироблено в Німеччині» говорить сама за себе: вироби характеризуються функціональністю, надійністю і довговічністю. А оскільки компанія має в своєму розпорядженні власні лабораторії і дизайнерським відділом, асортимент плит постійно розширюється, задовольняючи смаки мільйонів людей по всьому світу.

 

Виробничі підрозділи організації розташовані на двох континентах. Продукція бренду експортується в більш ніж 120 країн. І хоча її не можна віднести до бюджетного цінового сегменту, вона доступна за помірною вартістю. Оскільки техніка виготовляється в Європі, вона на 100% відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO і супроводжується багаторічною гарантією від виробника. Наш інтернет-магазин є авторизованої точкою продажу варильні поверхні Тека. Тому вашій увазі представлена тільки оригінальна німецька продукція.

 

Варильні панелі Teka в Одесі

 

На даній сторінці нашого онлайн-каталогу вашій увазі представлені кухонні плити:

 

  • Прямокутної, кутовий, нестандартної форми.
  • Різної довжини і ширини.
  • Газові, електричні і комбіновані.
  • Зі скляними (загартованими), склокерамічними, сталевими (нержавіючими) і емальованими поверхнями.
  • У дзеркальному, латунном, мідному, білому, бежевому, чорному і інших кольорах.
  • Потужністю від 2000 до 5000 Вт і більше.
  • З кількістю конфорок від 1 до 6.
  • З рапідних, індукційними, галогеновими, Hi-Light, звичайними, одиночними, подвійними, потрійними конфорками.
  • Зі сталевими, чавунними, емальованими решітками.
  • З механічними і сенсорними панелями управління.

 

Ви можете плиту Тека купити з різним набором опцій. Вашій увазі представлені моделі з таймером, газ-контролем, електропідпалюванням, індикатором залишкового нагріву, кришкою, захистом від переливу і доступу для дітей. В окремій підкатегорії доступні комплектуючі до поверхонь: ручки управління, підставки, решітки та ін.

 

Варильні панелі Teka в Києві - СантехІмпорт

 

Ми імпортуємо побутову техніку, сантехнічну і іншу продукцію безпосередньо від виробників, а також співпрацюємо з їх офіційними дистриб'юторами в Україні. Тому усі товари каталогу є оригінальними. Ви можете вибрати відповідні поверхні для кухні, використовуючи фільтри в сайт-барі справа. Якщо вам складно прийняти рішення, скористайтеся безкоштовною консультацією фахівця.

 

Для цього зателефонуйте нам по одному з вказаних телефонів. Замовляйте варильні панелі Teka з доставкою в Одесу, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтаву, Чернігів, Київ, Рівне, Львів та інші міста країни!