Вініловий підлогу Quick-Step

Вініловий підлогу є порівняно новим видом підлогового покриття. Зовні він дуже нагадує ламінат, але при цьому має ряд характерних відмінностей. Найголовніша з них - це матеріал виготовлення. Така плитка виконана з полівінілхлориду, тому є дуже практичною і довговічною. Вінілове покриття (Квік Степ) виготовляється в Бельгії, що свідчить про європейську якість і використанні передових технологій.

Фірма Quick-Step стала однією з перших в Європі, яка зайняла гідне місце на ринку, як самостійний бренд з виготовлення підлогових покриттів.

Отримавши величезну популярність після продажу свого ламінату, компанія зайнялася виробництвом вінілових підлог. Ключовою особливістю їх продукції стало високу якість, різноманітність дизайнерських рішень і довговічність.

Вініловий підлогу Одеса

Вініловий підлогу Quick-Step виготовлений за сучасною технологією і має багатошарову структуру. Один з найважливіших шарів - верхній - виконаний з прозорого термопластика. Його основною функцією є захист підлогового покриття від зовнішніх впливів. Тому він не пропускає вологу, витримує навантаження від ходьби, маси встановленої меблів і інших зовнішніх впливів.

Фахівці нашого інтернет-магазину СантехІмпорт рекомендують купити вінілове покриття Quick Step (Квік Степ) за його явні переваги:

  • Великий вибір кольорів.
  • Якісний принт, стилізований під натуральні матеріали.
  • Легко робити монтаж.
  • Сумісність з системою теплої підлоги.
  • Стійкий до вологи, не вбирає накопичилася рідина.
  • Виготовлений з нешкідливих гіпоалергенних матеріалів.
  • При правильному укладанні і експлуатації термін придатності становить 20-25 років.
  • Має антиковзаюче покриття.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір вінілового підлогового покриття Quick-Step, завдяки якому підберете оптимальний варіант для вашого будинку. Компанія СантехІмпорт є офіційним дистриб'ютором даної торгової марки, тому ми пропонуємо продукцію Квік Степ за розумною ціною від виробника.

Вініловий підлогу Київ

Якщо ви доглядаєте якісне підлогове покриття, то рекомендуємо звернути увагу на продукцію компанії Квік Степ. Вона має високу зносостійкість, вологозахистом, безшумна в використанні, здатна витримати високі навантаження і має відмінний зовнішній вигляд. Купити вініловий підлогу Quick-Step ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-яке місто України!