Водонагрівачі (бойлери)

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
На сьогоднішній день бойлери стали необхідністю для українців, ніж розкішшю, як це було раніше. Тому, застосування водонагрівача в сучасному житті стає все популярнішим. Та й без цього ніяк, адже відключення гарячої води стає регулярним явищем. А найнеприємніше це те, що відбувається це в розпал нестерпно спекотних літніх днів, коли потреба приймати душ виникає кілька разів. У кожного, хто намучився з нагріванням води у відрах і каструлях на кухні, з'являється непереборне бажання купити пристрій з автоматичним забезпеченням гарячою водою в звичному для нас вигляді - з крана. Зробивши таку покупку, Ви отримаєте не тільки зручність для прийняття душу, ванни і миття посуду, а й значну економію часу, якого може так не вистачати в важкі робочі будні.
Погодьтеся, адже мати гарячу воду протягом доби - це обов'язкова складова комфорту. А уявити комфортне квартиру, без можливості насолоджуватися гарячою ванною або можливості швиденько обполоснути посуд, просто неможливо.
Для того щоб зробити Ваше життя максимально затишній, інтернет - магазин «СантехІмпорт» пропонує купити водонагрівачі, які представлені в широкому асортименті в нашому інтернет - каталозі. У нас Ви знайдете бойлеривід таких провідних виробників, як: BAXI , Eldom , Ferroli , Protherm , Vaillant , Atlantic .
Таке обладнання відрізняється один від одного об'ємом, матеріалом виготовлення, споживанням електроенергії, а також варіантами установки. Таких характеристик може бути безліч, тому перерахувати їх все майже неможливо. Тому, якщо Ви ніяк не можете зробити вибір, скористайтеся допомогою наших фахівців. Мо надамо допомогу не тільки в уточненні ціни, а й у виборі найбільш відповідної моделі.
Наш інтернет - магазин «СантехІмпорт» працює для тих, хто оцінив всі переваги наявності в будинку водонагрівача, або для тих, які тільки збираються це зробити.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Глубина

мм

Висота

мм

Країна

Італія
Болгарія
Китай
Німеччина
ОАЕ
Польща
Росія
Туреччина
Україна
Франція
Чехія
Швеція

Виробник

Atlantic
Garanterm
Novatec
Ocean
Tesy
Thermo Alliance
WHP
Aquahot
AquaVerso
Areesta
Ariston
Baxi
Bosch
Djoul
Drazice
Eldom
Electrolux
Ferroli
Galanta
Gorenje
Hi-Therm
IQ-therm
Kospel
Kroner
Lumix
Meibes
Mixxus
Onlyheat
Protherm
Thermex
Vaillant
Vestel

Тип бойлера

Електричний
Газовий
Непрямого нагріву
Комбінований
Проточний

Обсяг, л

До 30
31-50
51-80
81-100
101-150
151-200
201-300
301-500
Понад 500

Установка

Вертикальна
Вертикальна/горизонтальна
Горизонтальна

Корпус

Круглий (циліндричний)
Плоский
Прямокутний

Спосіб кріплення

Вбудований
Підлоговий
Настінний
Універсальний

Підводка

Верхня
Нижня
Збоку
Позаду

Внутрішнє покриття бака

Емаль
Склокераміка
Нержавіюча сталь
Титанова емаль
Пластик

Потужність ТЕН, кВт

1-1,5
1,6-2
2,1-2,5
Більше 2,5

Управління

Зовнішнє механічне
Зовнішнє електронне
Внутрішнє
Відсутнє

Електронагрівальний елемент

Сухий ТЕН
Мокрий ТЕН

Враховувати заказний товар