Ariston - світовий експерт в сфері водогрійного та опалювального обладнання, що забезпечує людей по всьому світу ефективними івисококачественнимі рішеннями для їх максимального комфорту.

 
Завдяки великому досвіду і глибокого розуміння потреб клієнтів Ariston заслужив довіру мільйонів сімей по всьому світу, вже понад півстоліття продаючи обладнання в 150 странах.Експерти і професіонали цінують Ariston за прагнення проектувати всі продукти таким чином, що б максимально спростити і прискорити монтаж і обслуговування устаткування.

 

Бренд Ariston належить компанії Ariston Thermo Group, світового лідера в сфері термічного комфорту.

 

Компанія Ariston працює в напрямку:

  • водонагрівальне обладнання
  • опалювальне обладнання
  • Обладнання, що працює на відновлюваних джерелах енергії

 

У 1960 р створюється бренд Ariston. Компанія запускає виробництво електричних водонагрівачів. У 1980 р - опалювальне обладнання. У ці роки Ariston зміцнює свої позиції на ринку водонагрівачів та запускає виробництво газових котлов.А в 1990 р розширення, відкривши представництва в Китаї і Росії, Ariston стає світовим брендом. З того моменту розробляється позиціонування бренду Ariston в області водогрійного та опалювального обладнання. Створюється нова концепція візуального образу бренду. Триває зростання Компанії на світовому ринку - від Америки до Азії.

 

Місія компанії: "Будинок - це місце, де кожен відчуває себе вільно і безпечно, де всі щасливі, задоволені й улюблені, час, проведений вдома, завжди стає самим приємним. Це місце завжди наповнене життям, цінними і теплими моментами".

 

Ariston день за днем піклується про комфорт своїх споживачів, дозволяючи їм в повній мірі насолоджуватися найціннішими моментами.