Торгова марка Atlantic була зареєстрована в 1968 році, а вже через чотири роки у Франції були випущені перші електричні конвекторні нагрівачі. Через десять років після заснування компанії почалося виробництво бойлерів Atlantic, які з тих по пройшли тривалий процес еволюційного розвитку. З 1991 компанія виробляє інфрачервоні обігрівачі, а в 2012 році почався випуск інноваційних бойлерів з поліпшеною за допомогою склокераміки антикорозійного захисту. Завдяки цьому нові лінійки продукції - Atlantic O'Pro і Atlantic Steatite мають набагато більш тривалий термін роботи в порівнянні з моделями попереднього покоління. Крім того, при виробництві моделей серії Steatite використовується запатентована технологія виготовлення склокерамічних "сухих" ТЕНів.

Кожна модель електронагрівачів Atlantic проводиться відповідно до строгих європейських стандартів безпеки експлуатації і проходить ретельну перевірку. І, оскільки компанія постійно інвестує більшу частину прибутку на вдосконалення технологій, регулярно з'являються нові моделі, а старі модернізуються. Крім того, компанія Groupe Atlantic постійно розвивається і розширює виробництво, відкриваючи філіали в нових країнах. Одне з підрозділів підприємства було засновано в 2008 році в Одесі на заводі "Укратлантік", оснащений для виробництва повного циклу. Комплектуючі та витратні матеріали поставляються виключно з Європи. Емаль, яка використовується в бойлерах Atlantic, розроблена компанією і сприяє збереженню якості поверхні на весь термін експлуатації. Продукція Atlantic поставляється в більш сімдесяти країн світу.
Водонагрівачі серій Slim і Cube виробляються в Єгипті. Основна частина водонагрівачів об'ємом від 30 до 150 літрів виробляється в Україні. Водонагрівачі більшого і меншого обсягу виробляються у Франції.