Німецький бренд Robert Bosch GmbH, почав своє виробництво з промислового та побутового обладнання з 1886 року, довгі роки компанія розширювалася і розросталася. У наш час компанія Bosch займає почесне місце в десятці світових лідерів з виробництва електронного і електричного обладнання. Дослідницькі технології та розробки Bosch є сучасними та інноваційними, але деяким з них більше 100 років.
 
Сьогодні компанія Bosch є величезним концерном, який вміщує в себе більше 300 дочірніх підприємств, на її щиту виробництво величезної кількості різноманітної побутової техніки, яка робить сучасне життя по-справжньому комфортною. Фірма Bosch створює надійні і довговічні прилади покликані полегшувати життя людям в побуті.
Одним із сучасних і важливих напрямків компанії Bosch - це дбайливе поводження з навколишнім середовищем і природними ресурсами. І тому побутова техніка Bosch є економічною з точки зору споживання енергії і безпечної для навколишнього середовища.
 
Бойлери Bosch виробляються в різних обсягах - від мінімальних 10 і 15 літрів, до 450. В асортимент продукції входять як стандартні електричні водонагрівачі Bosch з сухим ТЕНом, так і бойлери непрямого нагріву Bosch серій WST і WSTB. Нагрівачі об'ємом 10 і 15 літрів підходять для установки під кухонною мийкою або над кухонною мийкою.