Garanterm - це сучасна техніка, що відповідає всім новим тенденціям, як з точки зору дизайну, який дозволяє будь-якого приладу під маркою Garanterm стати невід'ємною частиною вашого інтер'єру, так і технічної. Вся техніка Garanterm володіє широкими можливостями і рядом унікальних технічних характеристик, здатних миттєво вирішувати такі важливі питання, як комфорт, надійність, економічність.


«Ціна не більш, а працює гарантовано довше!» - це гасло резюмує позицію Garanterm на міжнародному і російському ринку і підтверджується відмінною від інших технікою з гарантією.

   

В майбутнє вже сьогодні.

Новітні технології є візитною карткою будь-якої техніки Garanterm. Ми приділяємо велику увагу не тільки концептуальним розробкам, а й реального втілення ідей. У зв'язку з цим у Garanterm є інноваційні лабораторії, де народжуються нові ідеї і розробляються всі технологічні можливості.

Ми вдосконалюємося, ростемо і розвиваємося відповідно до нашої місією - Створення максимально довговічною техніки за доступною ціною. Для це на наукові розробки ми витрачаємо більше грошей, ніж всі наші конкуренти на рекламу. З огляду на ваші побажання, слідуючи вашим перевагам, ми разом створюємо надійну техніку з гарантією

Основний напрямок діяльності-це не тільки безпосередньо випуск водонагрівачів Garanterm, а й впровадження новітніх технологій GT Lab в серійне виробництво.

Навряд чи можна знайти більш технологічно оснащений підприємство в галузі, яке представляє собою кілька спеціалізованих цехів, кожен з яких можна порівняти з окремим невеликим заводом. Весь процес виробництва повністю автоматизований, але при цьому залишається досить гнучким, що дозволяє реалізовувати різноманітні інновації GT Lab. Є можливість швидко, без шкоди часу і якості, перемикатися на нові завдання по випуску продукції. У випробувальному центрі GT Pro проводяться креш-тести. Випадково обрані зразки, з кожної партії водонагрівачів, проходять такі обов'язкові тести:

1. Гідрошок (Гідроударний навантаження)

Внутрішній бак водонагрівача піддається двом потужним гідроударів в секунду, протягом 150 000 циклів. Весь період тесту складає 86 годин.
Таким чином, результати тесту імітують 20-ти річну роботу водонагрівача Garanterm в важких умовах. І це не межа.

2. термошоку

Внутрішній бак нагрівають до 93 ° С, а потім миттєво охолоджують до -20 ° С. За результатами тесту виявляється, що деформації внутрішнього бака і армованого покриття Mineral Glass не відбувається навіть при величезних перепадах температури (понад 110 ° С).

3. Кислотний тест

У внутрішній бак водонагрівача надходить 15-ти відсотковий розчин кислоти або лугу. В такому стані водонагрівач залишається на термін від 30 днів.
За період тесту емалеве покриття Mineral Glass не руйнується, ознак корозії не виявлено. Водонагрівач продовжує стійко працювати навіть в самих агресивних середовищах.

4. Вибуховою тест (збільшення тиску в баку до повного знищення)


Відбувається випробування внутрішнього бака під тиском в 24 атмосфери протягом 3 хв.
Після закінчення тестування деформація внутрішнього бака і армованого емалевого покриття Mineral Glass не знайдено, витоку води не відбувається.

По завершенні серії випробувань всі дані аналізуються інженерами дослідницького центру в тісній співпраці з дизайнерами, що гарантує випуск по-справжньому безпечної продукції.

У житті бойлер не зіткнеться з такими випробуваннями, але наш замовник може бути абсолютно впевнений в надійності і безпеки використання водонагрівачів Garanterm!