Водонагрівачі (бойлери) Gorenje

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Історія бренду Gorenje почалася в 1940 році і з моменту свого відкриття його популярність росла у всіх нішах виробництва, якими він займався. На сьогоднішній день компанія виробляє безліч різноманітного обладнання, але найбільшою популярністю користується побутова техніка - незважаючи на величезну конкуренцію, Gorenje входить в число лідерів по виробництву даної продукції і пропонує найбільш привабливі для покупців рішення у всіх цінових діапазонах.


Компанія Gorenje приділяє увагу безлічі аспектів при розробці побутової техніки, але найбільш вагомими серед них є:

  • Інноваційний дизайн.
  • Високі технічні характеристики.
  • Відмовостійкість.
  • Висока якість.
  • Зручність в експлуатації.

Звичайно ж, першорядну роль при виборі нового побутового приладу для покупця грає його якість і функціональність, але також важливим є його вплив на інтер'єр приміщення. Головним недоліком більшості пропонованої ринком техніки є її одноманітність - все вироби фарбуються в білий колір і не можуть похвалитися оригінальними дизайнерськими рішеннями. У компанії Gorenje працює команда дизайнерів, яка при роботі з продуктом намагається наділити його оригінальністю і витонченістю, тому обраний вами агрегат буде не тільки помічником в побуті, але і стане прикрасою приміщення.

Технічні характеристики випускаються Gorenje приладів йдуть в ногу з часом - кожен виріб відповідає оптимальному співвідношенню вартості і функціональності, тому найбільш дорогі варіації здатні запропонувати ряд інноваційних функцій і справляються зі своїми завданнями набагато ефективніше аналогів від конкурентних брендів. Незважаючи на високі потужності і багатий функціонал, побутові прилади Gorenje виділяються своєю енергоефективністю - компанія приділяє багато уваги економічності своєї продукції.
Для того що б вироблений прилад міг служити довгі роки, інженери бренду використовують в ньому найякісніші деталі, які в поєднанні з різноманітними захисними механізмами забезпечують високу стійкість до поломок і експлуатаційного зносу. Техніка Gorenje здатна служити десятки років.

Важливим аспектом кожного побутового приладу є ним забезпечується в процесі експлуатації комфорт. Вся продукція оснащується інтуїтивно-зрозумілими панелям управління, які дуже прості в освоєнні і зручні. Дорожчі рішення оснащуються сенсорними панелями управління, але навіть бюджетні моделі з механічною панеллю вкрай зручні і здатні запропонувати граничний експлуатаційний комфорт.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Глубина

мм

Висота

мм

Тип бойлера

Електричний
Газовий
Непрямого нагріву
Комбінований
Проточний

Обсяг, л

До 30
31-50
51-80
81-100
101-150
151-200
201-300
301-500
Понад 500

Установка

Вертикальна
Вертикальна/горизонтальна
Горизонтальна

Корпус

Круглий (циліндричний)
Плоский
Прямокутний

Спосіб кріплення

Вбудований
Підлоговий
Настінний
Універсальний

Підводка

Верхня
Нижня
Збоку
Позаду

Внутрішнє покриття бака

Емаль
Склокераміка
Нержавіюча сталь
Титанова емаль
Пластик

Потужність ТЕН, кВт

1-1,5
1,6-2
2,1-2,5
Більше 2,5

Управління

Зовнішнє механічне
Зовнішнє електронне
Внутрішнє
Відсутнє

Електронагрівальний елемент

Сухий ТЕН
Мокрий ТЕН

Враховувати заказний товар