Корпорація Thermex - міжнародна торгово-промислова група компаній, найбільший виробник водонагрівачів в світі. Уже майже 70 років Thermex залишається вірна своїй спеціалізації - виробництву опалювального і водогрійного обладнання, і тому досягла в цій справі справжньої майстерності.

 

Наша продукція користується незмінним попитом, адже більшість людей прагнуть мати справу з лідером галузі. Величезний досвід і професіоналізм реалізується в кожному аспекті нашої діяльності - від передових технологій на виробництві до якісної клієнтського сервісу

 

МИ ПРАЦЮЄМО НА РИНКАХ 60 КРАЇН СВІТУ

 

У далекому 1949 році, наше виробництво зосереджене виключно в Італії. Сьогодні виробництва корпорації розташовані по всьому світу, на різних континентах. Ми не просто реалізуємо готову продукцію, а надаємо повний комплекс послуг, формуючи глобальну технологічну ланку:

 • науково-технічні дослідження та розробка нових продуктів
 • проектно-конструкторська діяльність та промисловий дизайн
 • лабораторія якості і довгострокові дослідження умов експлуатації
 • робота з постачальниками сировини і комплектуючих
 • повний цикл виробництва від обробки сировини до тестування готової продукції
 • логістичний комплекс складські операції, транспортування, доставка.
 • професійні послуги з монтажу обладнання
 • гарантійне обслуговування та сервіс

 

ІСТОРІЯ

 

 • +1949 початок літопису Thermex в Італії
 • 2003 відкриття представництва Thermex в Україні
 • 2007 запуск першої незалежної виробничої лінії повного циклу в Європі

 

КОРПОРАЦІЯ THERMEX СЬОГОДНІ - ЦЕ: 70 років досвіду у виробництві теплового обладнання заводи по всьому світу близько 15 років роботи в Україні Thermex - бренд №1 за обсягами продажів в країнах СНД рівень дистрибуції - більше 90% географія діяльності - 60 країн понад 100 філій більше 1500 співробітників більше 11500 партнерів і клієнтів по всьому світу

 

ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС В ЄВРОПІ

 

Ми прагнемо, щоб наша техніка працювала надійно довгі роки, і досягаємо своєї мети!
Головним виробничим комплексом корпорації Thermex в Європі і країнах СНД є новітньою завод, оснащені високотехнологічним обладнанням. Площа заводу складає 60 000 м². Над його створенням працювали провідні інженери зі світовим ім'ям. 90% технологічних операцій на заводі автоматизовані і здійснюються за допомогою унікального роботизованого обладнання, спеціально розроблений і впроваджений для Thermex.
Особливі умови експлуатації водонагрівачів в Україні ставлять високі вимоги до виробників.

На відміну від інших світових брендів ми створюємо моделі, призначені для роботи в суворих реаліях:

 

 • 8 кліматичних зон - від арктичних пустель до субтропіків
 • коливання температури в системах водопостачання від +5 до +20 ° C протягом року
 • особливості магістралей і джерел систем водопостачання
 • різний хімічний і мінеральний склад води
 • особливості гарантійного обслуговування і сервісу
 • орієнтація на індивідуальні особливості кожного ринку, допомагає Thermex створювати надійні, якісні та безпечні прилади.
 • 2010 - запуск другої незалежної виробничої лінії повного циклу в Європі
 • 2015 - запуск третьої незалежної виробничої лінії нового покоління в Європі
 • 2017 - відкриття нових виробничих потужностей в Італії і Туреччини, запуск заводу в Китаї

 

ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

 

Виробничі потужності компанії налаштовані на реалізацію ключових компетенцій Thermex - якість і надійність. Місце лідера галузі компанії забезпечують:
багатоступінчастий контроль на кожному етапі виробництва
комп'ютерна діагностика якості продукції
дослідження, проведені в лабораторних умовах і в умовах експлуатації
Інвестиції в інновації та довгострокові програми досліджень

 

ІННОВАЦІЇ

 

    Постійний рух вперед, розвиток, розробка і впровадження інновацій допомагає Thermex зберігати лідерські позиції на світових ринках. Накопичений величезний досвід компанії і значна наукова база допомагають забезпечувати якість і ефективність роботи водонагрівачів Thermex. У наукових центрах компанії навіть найсміливіші ідеї втілюються в життя завдяки кваліфікованим фахівцям і їх дослідженням.


 

Наша мета домагатися неможливого - і ми просто робимо це. Збільшувати надійність, екологічність та енергоефективність техніки головне завдання наших експертів, так як нові, енергозберігаючі моделі - наш внесок у майбутнє. Сучасні водонагрівачі з високою енергоефективністю допомагають робити техніку вигідною, а життя наших клієнтів - комфортним. Тільки залишаючись найкращим можна гарантувати собі перше місце.

 

ВИРОБНИЦТВО В АЗІЇ

 

У липні 2017 року Китаї введено в експлуатацію новий завод корпорації Thermex - Thermex Heating Technology. На заводі створено глобальний R & D-центр з унікальним науковим, дослідно-конструкторських і лабораторним обладнанням.

 

ФІЛОСОФІЯ THERMEX

 

Ми працюємо, щоб забезпечити Вас (наших клієнтів) надійним, автономним, екологічно чистим джерелом гарячої води як для побутових, так і для виробничих потреб. Ми не тільки виробляємо передову техніку, а й пропонуємо повний комплекс послуг, що відповідає вимогам сучасного клієнта.

 

НАШІ ЦІННОСТІ

 

Ми наповнюємо ваші будинки теплом і затишком. Ми допомагаємо вам покращувати якість життя і даруємо ще одну ступінь персональної свободи і комфорту. Для цього ми розробляємо нові продукти, виробляємо, допомагаємо у виборі, доставка, монтуємо, здійснюємо гарантійне обслуговування і сервіс.

 

НАША МІСІЯ

 

Створення комфортного, довгого життя за допомогою виробництва передової і доступною продукції, що задовольняє потреби людства.